زیباترین جاذبه ها گردشگری ایتالیا در ولنتاین 98

زیباترین جاذبه ها گردشگری ایتالیا در ولنتاین 98, عاشقانه , گل های سرخ
بلاگ, راهنمای سفر

در این جا یابکس شما را با خود به ایتالیا می برد و با جاذبه ها گردشگری این کشور آشنا می کند. پس چنانچه ولنتاین 98 را در ایتالیا هستید، پیشنهاد می کنم که حتما این نوشته را تا انتها دنبال کنید و زیباترین جاذبه ها گردشگری ایتالیا در ولنتاین 98 را بشناسید.

باغ نینفا در لاتزیو

 

زیباترین جاذبه ها گردشگری ایتالیا در ولنتاین 98, باغ نینفا در لاتزیو , عاشقانه , گل های سرخ

 

اگر عاشق طبیعت هستید و دوست دارید که ولنتاین 98 را در مکانی رویایی و عاشقانه باشید، حتما به باغ نینفا در لاتزیو بروید. این باغ تا حدی زیباست که لقب عاشقانه ترین باغ در جهان را به خود گرفته است. باغ نینفا تقریبا 105 هکتار است. همچنین دارای مراتع چمن زار، طیف گسترده ای از گیاهان مناطق مختلف، آبشارها بیشمار و انواع زیادی از گل ها سرخ می باشد.

آبشارها آسیایی توسکانی

 

زیباترین جاذبه ها گردشگری ایتالیا در ولنتاین 98, عاشقانه , آبشارها توسکانی , جاذبه گردشگری , استخر آب گرم , چشمه های گوگردی آب گرم

 

این آبشارها زیبا در کنار مناظر با شکوهی که بوجود آورده اند و در واقع حتی می توان گفت که زیباترین جاذبه ها گردشگری ایتالیا هستند، با چشمه ها گوگردی آب گرم، استخر هایی را ایجاد کرده اند که مکان مناسبی برای انواع درمان با آب هستند.

کانال ها ونیز

 

زیباترین جاذبه ها گردشگری ایتالیا در ولنتاین 98, عاشقانه , گوندولا , جاذبه گردشگری , استخر آب گرم , جاذبه های گردشگری ایتالیا , ونیز ایتالیا , قایق پاروئی

 

در سفر عاشقانه خود به ایتالیا در ولنتاین 98 ، چنانچه به ونیز رفتید هرگز تجربه سوار شدن در گوندولا را از دست ندهید. سوار شدن بر این قایق ها بسیار لذت بخش است و تقریبا می توان گفت که قرن ها مسافران زیادی را به خود جذب کرده است. این کانال ها بزرگ از شهرت بسیاری برخوردار هستند و تقریبا همه کسانی که به ونیز سفر می کنند یک عکس یادگاری با آن ها دارند.

دریاچه کومو

 

زیباترین جاذبه ها گردشگری ایتالیا در ولنتاین 98, عاشقانه , دریاچه کومو , جاذبه گردشگری , جاذبه های گردشگری ایتالیا , ونیز ایتالیا

 

این دریاچه یکی از مناطق بسیار دیدنی ایتالیا است، که با کوه هایی بلند احاطه شده و در شهرها کوچک و زیبا قرار گرفته است. دریاچه کومو که میراث دوران روم باستان است، دارای ویلاها و کاخ ها بسیار زیبا در کنار سواحل جنگلی می باشد که بسیاری از آنها توسط باغ هایی که برای عموم آزاد است، احاطه شده اند.

کلیسا جامع سانتا ماریا دل فیوره

 

زیباترین جاذبه ها گردشگری ایتالیا در ولنتاین 98, عاشقانه , کلیسا جامع سانتا ماریا دل فیوره , جاذبه گردشگری , جاذبه های گردشگری ایتالیا , شهر فلورانس

 

اگر از تماشا مناظر و آثار تاریخی مذهبی لذت می برید، پیشنهاد یابکس به شما در ولنتاین 98 بازدید از این کلیسا است. کلیسا جامع سانتا ماریا دل فیوره که بر افق فلورانس کاملا مسلط است در قرن 13 و 15 میلادی ساخته شده است و اکنون کلیسا اصلی فلورانس می باشد.

معبد پانتئون

 

زیباترین جاذبه ها گردشگری ایتالیا در ولنتاین 98, عاشقانه , معبد پانتئون , جاذبه گردشگری , جاذبه های گردشگری ایتالیا , معبد رومی

 

این معبد یکی از تاثیر گذارترین بناها روم باستان است. معبد پانتئون به همه خدایان رومی بت پرست اختصاص داده شده است. اما با این وجود نحوه و چگونگی عبادت مردم آن ناشناخته است زیرا ساختار معبد با تمامی معابد رومی متفاوت است.

سخن پایانی

دوستان عزیز از شما ممنونیم که تا پایان این نوشته یابکس را همراهی کردید. چنانچه جاذبه ها گردشگری دیگری از ایتالیا می شناسید، حتما در قسمت نظرات مطرح کنید. ضمنا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سفر به ایتالیا و نحوه رزرو بلیط هواپیما به بلاگ یابکس مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *