مقایسه بین بهترین آژانس های مسافرتی

بلیط هواپیما

یابکس راحت‌ترین وبسایت برای خرید بلیط هواپیما است. با سریع‌ترین ابرجستوجوگر گردشگری از بهترین ساعات پروازی و قیمت بلیط هواپیما مطلع می‌شوید، همچنین از پشتیبانی هنگام سفر به‌صورت شبانه‌روزی در خارج و داخل کشور بهره‌مند می‌گردید. یابکس همچنین ارزانترین قیمت بلیط هواپیما را برای شما تضمین می نماید.

درباره یابکس

بابکس، یک ابرجستجوگر و متاسرچ (Metasearch) پرواز می باشد که از طریق مقایسه آژانس های هواپیمایی امکان یک خرید هوشمندانه و با اطمینان را به مسافران خود می‌دهد. یابکس، علاوه بر ارجاع کاربران به آژانس ها و سایت‌های فروش پرواز، اطلاعات و آمارهای مفیدی در رابطه با قیمت بلیط هواپیما از جمله نمودار نرخ پرواز در روزهای هر ماه، ارزان‌ترین ایرلاین‌ها، با کیفیت‌ترین ایرلاین‌ها و معتبرترین آژانس‌های هواپیمایی، تعداد پروازها در هفته، وضعیت آب و هوای مقصد، اطلاعات کشورها و فرودگاه ها و هر آن چه نیاز اطلاعاتی کاربر برای سفر می‌باشد را ارائه می دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما از یابکس

شما با خرید بلیط هواپیما از طریق متاسرچ یابکس با یک سامانه جامع آژانس های هواپیمایی روبه‌رو هستید که تمام نیازهای گردشگریتان را پاسخ می‌دهد. برای خرید آنلاین بلیط هواپیما در یابکس کافیست مبدا، مقصد و تاریخ پرواز خود را انتخاب کنید. پس از کلیک روی جستجو، لیست قیمت بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر شما با ایرلاین های مختلف ظاهر می‌شود. در این لیست، پروازهای متعددی پیش روی شماست. پس از انتخاب پرواز می توانید آژانس هواپیمایی مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا بلیط را رزرو نمایید. علاوه بر این، با استفاده از فیلترهای راست صفحه می‌توانید ایرلاین مورد نظرتان، بلیط چارتر هواپیما یا سیستمی را انتخاب کنید. بلیط هواپیما خارجی، زمان پرواز وکلاس پروازی هم از دیگر گزینه‌هایی است که با انتخاب آنها، تعداد بلیط پرواز ها محدودتر و رزرو بلیط هواپیما از آژانس مورد نظر برای شما آسانتر می‌شود. یکی از ابزارهای بسیار کاربردی و مفید برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما، استفاده تقویم قیمتی است. با استفاده از این ویژگی یابکس شما می‌توانید کمترین و بیشترین قیمت بلیط پرواز را در طول ما های آتی مشاهده نمایید. همچنین در همه این مراحل، پشتیبانی یابکس در کنار شماست تا هر زمانی که سوال یا مشکلی داشتید، 24 ساعته پاسخگوی شما باشد.

رزرو بلیط هواپیما از معتبرترین آژانس ها

تامین کننده تمامی پرواز های یابکس، آژانس های معتبر هواپیمایی هستند که شما برای خرید بلیط هواپیما از بین آژانس های هواپیمایی مختلف حق انتخاب دارید و می‌توانید از وبسایت های فلایتیو، قاصدک، تریپ، سفرمی، چمدون و 15 آژانس تامین کننده معتبر دیگر بلیط پرواز داخلی و خارجی خود را خریداری کنید.

یابکس: رتبه یک جستجو بلیط هواپیما

یابکس طی 3 سال اخیر، اعتبار زیادی نزد کاربران خود کسب کرده است. طبق نظرسنجی، 70 درصد از مشتریان خدمات گردشگری، قبل از رزرو بلیط از ابرجستجوگر پرواز استفاده می کنند تا قیمت های مختلف را در آژانس های مختلف مقایسه نمایند. پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای هفته، رتبه یک جستجو بلیط هواپیما را از آنِ یابکس کرده است. شما با جستجو بلیط هواپیما در یابکس و رزرو بلیط هواپیما از طریق یک آژانس هواپیمایی معتبر از سفری راحت و بی‌دردسر مطمئن خواهید بود.

سوالات متداول درباره خرید بلیط هواپیما