قوانین و مقررات

با مطالعه قوانین ذیل با نحوه استفاده از آسان سفر آشنا شوید

قوانین کلی

سایت www.yabex.net متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ماکان سفر جهان می‌باشد و هرگونه سوء استفاده از نام یابکس، سایت اینترنتی  www.yabex.net، مکاتبه از طرف این شرکت و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد قانونی خواهد بود. وبسایت یابکس پایگاه اینترنتی دیگری جز www.yabex.net و زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تأیید گروه یابکس نیست.

قوانین خرید

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های یابکس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از یابکس به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. کلیه اطلاعاتی که در یابکس ارائه می شود توسط تامین کنندگان معتبر (آژانس های هواپیمایی دارای نماد اعتماد الکترونیکی) جمع‌آوری شده است و تضمین نمی‌کند که اطلاعات نمایش داده شده بدون اشتباه باشند. همچنین از زمانی که کاربر توسط یابکس به سایت‌های دیگر هدایت می‌شود، هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارائه شده بر عهده نمی گیرد. برای مثال اگر در وبسایتی هر گونه اطلاعات اشتباه بود، یابکس هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت. تمام خریدهایی که انجام می‌شود، مستقیما توسط خود آژانس ها و در وب‌سایت آنها انجام می‌پذیرد و یابکس از هیچکدام از آنها آگاهی ندارد. تمام اشتباهات و مشکلاتی که در زمان خرید بوجود آمده است، بر عهده‌ی خود آژانس است. همچنین تمامی خدماتی که آژانس ‌ها ارائه می‌دهند (همانند گارانتی یا کنسلی) بر عهده‌ی خودشان است و در صورت نقض هر کدام، یابکس به هیچ عنوان مسئول نمی باشد.

محتوا و اطلاعات

خدمات و محتوای عرضه شده توسط سایت یابکس جهت استفاده در این سایت تولید می شود. هرگونه سوء استفاده از اطلاعات، متن ها، عکس ها، نقشه ها، نمودارها٬ طرح ها، لوگو و ... از این سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از این مطالب را نخواهد داشت. ذکر مطالب این سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی سایت یابکس و همچنین لینک مربوط به مطلب ذکر شده و در رسانه‌های کاغذی، تنها با کسب جوز کتبی از مسئولان سایت یابکس امکان پذیر خواهد بود. هر کاربر متعهد می‌شود تا هیچ گونه اطلاعاتی را از روی سایت هک نکرده و مشارکتی نیز با اشخاص حقوقی و حقیقی در انجام این امر نداشته باشد و همچنین در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه هک توسط شخص یا مؤسسات دیگر در اسرع وقت این امر را به اطلاع مدیریت سایت یابکس برساند. در صورت ایجاد اختلال در این سامانه و یا جستجوی بی هدف و یا اقدام به هک کردن سایت و دسترسی به اطلاعات سایر کاربرین، با توجه به قوانین، دسترسی این افراد را به سایت قطع نموده و آنها را مورد پیگرد قانونی قرار خواهیم داد.