خرید بلیط‌های جام جهانی

راهنمای جامع خرید بلیط جام جهانی قطر ٢٠٢٢

بلیط های بازی های جام جهانی

بلیط بازی های جام جهانی در وبسایت فیفا به دو صورت عمومی و ویژه فروخته می‌شود. بلیط های عمومی فیفا بصورت ثبت نام اولیه و قرعه کشی در ۴ کتگوری (درجه) مختلف و بلیط های ویژه قابل خرید قطعی و بدون قرعه کشی در ۵ دسته بندی مختلف می باشند

بلیط های عمومی فیفا

شما می توانید برای خرید بلیط های عمومی در سایت فیفا که بصورت قرعه کشی انجام می گردد ثبت نام نمایید. با توجه به جایگاه صندلی شما در ورزشگاه این بلیط ها در ۴ کتگوری مختلف دسته بندی می گردد:

خرید بلیط کتگوری 1

بلیط عمومی فیفا در کتگوری یک، گرانترین بلیط عادی جام جهانی است. این بلیط صندلی‌های وسط دو طرف ورزشگاه را شامل می‌شود، لذا با خرید این بلیط زاویه دید مناسبی برای هر دو سمت بازی دارید. با خرید این سری از بلیط‌های عمومی فیفا قیمت بیشتری می‌پردازید، اما زاویه دید بهتری نسبت به دیگر تماشاگرها در بقیه کتگوری ها دارید. قیمت این بلیط ۸۰۰ ریال معادل ۲۲۰ دلار (تقریبا ۶ میلیون تومان) می باشد.

خرید بلیط کتگوری 2

بلیط عمومی فیفا در کتگوری دو، جزو بلیط‌های آزاد برای تمام ملیت‌هاست. از هر کشوری که باشید می‌توانید بلیط ‌های CAT 2 را رزرو کرده و در زاویه‌های کنج چهارگانه ورزشگاه بنشینید. قیمت بلیط کتگوری ۲ ارزانتر از دسته اول بلیط های جام جهانی است. قیمت این بلیط ۶۰۰ ریال معادل ۱۶۵ دلار (تقریبا ۴.۵ میلیون تومان) می باشد.

خرید بلیط کتگوری 3

بلیط عمومی در کتگوری سه تقریبا شرایطی شبیه‌ به کتگوری دو دارد. دسته بندی سوم بلیط‌ها، صندلی های پشت هر دروازه را شامل می‌شود. این سبک بلیط قیمت کمتری نسبت به بلیط دسته اول و دوم دارد اما قوانین آن‌ها شبیه به هم است. قیمت این بلیط ۲۵۰ ریال معادل ۷۰ دلار (تقریبا ۲ میلیون تومان) می باشد.

خرید بلیط کتگوری 4

بین دسته بلیط های عمومی فیفا در قطر، بلیط کتگوری چهار مخصوص شهروندان قطری است. این بلیط صندلی های پشت ورزشگاه در ردیف بالایی را برای مردم قطر رزرو میکند. هرچند برای ایرانی های این بلیط عرضه نمیشود اما اگر جزو افرادی هستید که تابعیت قطر را دارید میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو این بلیط اقدام کنید. قیمت این بلیط ۴۰ ریال معادل ۱۱ دلار (تقریبا ۳۰۰ هزار تومان) می باشد.

ورزشگاه های میزبان ایران در جام جهانی

با توجه به توضیحات بالا،‌ موقعیت بلیط های کتگوری یک تا چهار در ورزشگاه های الثمامه، احمد بن علی و الخلیفه بصورت زیر می باشد:

قیمت بلیط بازی های جام جهانی بصورت عمومی

حال که شما با کتگوری ها و جایگاه های مختلف آشنا شدید باید بدانید که قیمت بلیط بازی های جام جهانی در سایت فیفا برای همه بازی ها یکسان نیست برای مثال قیمت بازی افتتاحیه و فینال بسیار بالاتر است و یا هر چه در جام پس از بازی های مقدماتی جلو می رویم قیمت تماشای بازی ها بیشتر می شود. شما می توانید قیمت تمامی بلیط های جام جهانی قطر را در شکل ذیل مشاهده فرمایید.

مراحل جام جهانی درجه اول درجه دوم درجه سوم درجه چهارم
افتتاحیه 620 دلار 440 دلار 300 دلار 55 دلار
مرحله گروهی 220 دلار 165 دلار 70 دلار 11 دلار
یک هشتم نهایی 275 دلار 210 دلار 100 دلار 20 دلار
یک چهارم نهایی 430 دلار 390 دلار 210 دلار 85 دلار
نیمه نهایی 960 دلار 660 دلار 360 دلار 140 دلار
رده بندی 430 دلار 310 دلار 210 دلار 85 دلار
فینال 1610 دلار 1000 دلار 605 دلار 210 دلار

بلیط ویژه

Pearl Lounge

بهترین دید با لوکس ترین خدمات

یک مروارید در قلب استادیوم

این پکیج علاوه بر امکانات پکیج قبلی دارای پذیرایی قبل و بعد از بازی و نگهبان اختصاصی در بهترین صندلی های VIP استادیوم به همراه رستوران با منو باز می باشد، پارکینگ اختصاصی با قابلیت رزرو نیز از دیگر امکانات این پکیج می باشد. قیمت این پکیج از ۴،۹۵۰ دلار (تقریبا ۱۳۰ میلیون تومان) برای هر بازی می باشد.


خدمات پکیج:

 • خدمات پذیرایی بی عیب و نقص و نگهبان اختصاصی
 • بهترین موقعیت و دید زمین بازی در استادیوم
 • امکان حضور در سالن پیش از مسابقه
 • داری شش قسمت غذاخوری مجزا، با گزینه‌های رستوران با منوی باز، غذاهای خاص و غذای سرآشپزد
 • انتخاب انواع نوشیدنی های خوش آمدگویی با توجه به سفارش و تمایل مهامانان.
 • نوشابه‌های غیرالکلی، قهوه‌های دستی، ‌انواع نوشیدنی ها میکس، انتخاب انواع نوشیدنی های گازدار و نوشیدنی های ممتاز (برای نام دقیق نوشیدنی ها به سایت FIFA مراجعه کنید)
 • خدمات کامل (قبل، بین نیمه و بعد از مسابقات)
 • پارکینگ ویژه از پیش رزرو شده و اهدای یک هدیه یادبود استثنایی به مهمانان

منطقه مشخص شده در شکل بالا یک شمای کلی از موقعیت این خدمات است و بدیهی است که در هنگام تکمیل نهایی استادیوم و برگزاری مسابقات ممکن است تغییرات و یا جابجایی هایی نسبت به طرح فوق وجود داشته باشد.

بلیط ویژه

MATCH Private Suite

تماشای جام جهانی در یک سوئیت اختصاصی

این پکیج بلیط، لوکس ترین بلیط در کل ادوار جام جهانی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا در سویت اختصاصی خود در ورزشگاه بازی را تماشا نمایید. قیمت این پکیج از ۶۰۰،۰۰۰ دلار (تقریبا ۱.۵ میلیارد تومان) می باشد.

رقابتی برتر، چشم اندازی بالا

برای مشتریان باهوش، پکیج MATCH Private Suite خدماتی انحصاری را ارائه می دهد و لذت و شور میهمان نوازی را به قله های جدیدی در جهان می رساند. تماشای فوتبال در کلاس جهانی از بالاترین چشم انداز.


خدمات پکیج

 • نوشیدنی رایگان
 • دسترسی مستقیم به صندلی های جایگاه
 • تجربه خصوصی غذاخوری، از جمله پنج منوی غذایی استثنایی و مجموعه ای از غذاهای ویژه که به زیبایی سرو می شوند.
 • انتخاب نوشیدنی های خوش آمد گویی بر اساس سفارش و یا انتخاب نوشابه، انواع نوشیدنی های میکس به انتخاب مهمانان
 • خدمات کامل (قبل، حین و بعد از مسابقات)
 • پارکینگ ویژه از پیش رزرو شده و اهدای یک هدیه یادبود استثنایی به مهمانان

منطقه مشخص شده در شکل بالا یک شمای کلی است و در تکمیل نهایی استادیوم ممکن است تغییر بیشتری داشته باشد.

بلیط ویژه

MATCH Business Seat

تماشای بازی با صندلی بیزینس

خدمات لوکس بیزینس کلاس هواپیما در ورزشگاه

این سومین پکیج ویژه بلیط جام جهانی می باشد که علاوه بر امکانات پکیج قبلی بلیط شما در جایگاه VIP قرار داشته و شما دسترسی به رستوران های لوکس ورزشگاه را نیز دارید. قیمت این پکیج ۳،۰۵۰ دلار (تقریبا ۸۰ میلیون تومان) برای هر بازی می باشد.

خدمات پکیج

 • سالن غذاخوری مشترک لوکس در استادیوم
 • دسترسی آسان به صندلی های جایگاه ویژه
 • غذاهای سفارشی محلی و بین المللی از ایستگاه های آشپزی زنده و غذا های از پیش مهیا شده
 • انتخاب نوشیدنی های خوش آمد گویی بر اساس سفارش و یا انتخاب نوشابه، انواع نوشیدنی های میکس به انتخاب مهمانان
 • خدمات کامل (قبل، حین و بعد از مسابقات)
 • پارکینگ و یک هدیه یادبود

بلیط ویژه

MATCH Pavilion

تماشای بازی در بالاترین جو هواداران

دومین پکیج ویژه بلیط جام جهانی، پکیج MATCH Pavilionمی باشد که بهترین های بلیط های کتگوری یک موجود و امکان حضور تماشاگران قبل از مسابقه در یک فضای پذیرایی موقت همراه با آب و هوای کنترل شده واقع در دهکده مهمان نوازی مسابقات در محدوده امنیتی ورزشگاه به همراه منوی غذایی شامل غذاهای گرم، سالاد و فینگر فودها برای سرو در سه وعده انتخاب نوشیدنی های خوش آمد گویی، انواع نوشیدنی های میکس به انتخاب مهمانان، خدمات قبل و بعد از مسابقه، پارکینگ و یک هدیه یادبود جام جهانی را به شما ارائه می دهد. قیمت این پکیج ۱،۹۰۰ دلار (تقریبا ۵۰ میلیون تومان) برای هر بازی می باشد.

خدمات پکیج

 • بهترین های بلیط های دسته 1 موجود و امکان حضور مهمان قبل از مسابقه
 • یک فضای پذیرایی موقت همراه با آب و هوا کنترل شده واقع در دهکده مهمان نوازی مسابقه در محدوده امنیتی ورزشگاه
 • منوی غذایی شامل غذاهای گرم، سالاد و فینگر فودها برای سرو در سه وعده انتخاب نوشیدنی های خوش آمد گویی بر اساس سفارش و یا انتخاب نوشابه، انواع نوشیدنی های میکس به انتخاب مهمانان
 • خدمات (قبل و بعد از مسابقات)
 • پارکینگ و یک هدیه یادبود

بلیط ویژه

MATCH Club

خدمات ویژه در حین بازی

اشتراک گذاری اشتیاق،
اشتراک گذاری داستان

ارزانترین پکیج ویژه بلیط جام جهانی، پکیج MATCH Club می باشد که دسترسی تضمینی به جام جهانی فوتبال قطر 2022 را به شما ارائه می دهد. این پکیج شامل بلیط کتگوری یک مسابقه، فضای میزبانی موقت در دهکده مهمان نوازی مسابقه در محدوده امنیتی استادیوم، وعده های غذایی متنوع، انواع نوشیدنی، ارائه خدمات قبل و بعد از مسابقه، پارکینگ و هدیه یادبود جام جهانی می باشد. قیمت این پکیج ۹۵۰ دلار (تقریبا ۲۵ میلیون تومان) برای هر بازی می باشد.

خدمات پکیج

 • بلیط کتگوری ١ مسابقه
 • فضای میزبانی موقت در دهکده مهمان نوازی مسابقه در محدوده امنیتی استادیوم
 • غذاهای روز، بین المللی و خیابانی برای افراد در حال حرکت
 • انواع نوشیدنی
 • خدمات قبل و بعد از مسابقه
 • پارکینگ و هدیه یادبود

مقایسه محصولات

Pearl Lounge Private Suite Business Seat Match Pavilion Match Club
ویژگی‌ها بهترین سالن پذیرایی امکان استفاده از سوییت خصوصی سالن پیشرفته و شیک با مهماندار مشترک در استادیوم سالن پذیرایی مشترک و لوکس در ساختمان امنیتی و جدا از استادیوم سالن پذیرایی مشترک و لوکس در ساختمان امنیتی و جدا از استادیوم
خدمات انحصاری اولویت در دسترسی اولویت در دسترسی اولویت در دسترسی اولویت در دسترسی اولویت در دسترسی
دسترسی به جایگاه تماشاگر دسترسی مستقیم از سالن پذیرایی دسترسی مستقیم به صندلی‌های متصل به سوییت صندلی‌های راحت در بهترین نقطه جایگاه تماشاگرها بهترین و در دسترس‌ترین جایگاه بلیط دسته 1 بلیط‌ها جایگاه بلیط دسته 1
غذا منو شش وعده‌ای با غذاهای لذیذ و آشپزخانه پخت غذا زنده منو پنج وعده‌ای غذا باتوجه به ذائقه شما منو چهار وعده‌ای غذا، ارائه شده توسط بهترین سرآشپزها منو سه وعده‌ای غذا شامل فینگرفودها، سالاد و غذاهای گرم غذاهای خیابانی
نوشیدنی مجموعه‌ای از نوشیدنی های خاص، شامپاین، قهوه، نوشابه موکتل و کوکتل نوشیدنی خاص درجه یک، شامپاین نوشیدنی خاص درجه یک و نوشابه آبمیوه های ویژه و اسپرایت و نوشابه آبمیوه های ویژه و نوشابه
خوشآمدگویی شامپاین موکتل و کوکتل سفارشی شامپاین و نوشابه شامپاین و نوشابه نوشابه و نوشیدنی‌های بین المللی ندارد
خدمات قبل، بین دو نیمه و بعد از مسابقات قبل و بعد از مسابقات قبل، بین دو نیمه و بعد از اتمام مسابقات قبل و بعد از مسابقات بعضی از مواقع
رزرو میز میزهای رزرو شده میزهای اختصاصی امکان رزرو برای گروه‌های هشت نفره (به شرط موجود بودن) ترکیبی از میزهای ایستاده و نشسته برای عموم در فضای باز (بدون رزرو) تعداد محدود صندلی‌های داخل سالن و فضای باز (بدون رزرو)
دکوراسیون طراحی مجلل طراحی مدرن طراحی پیشرفته ترکیبی - بدون طرح خاص ترکیبی - بدون طرح خاص
سرگرمی سرگرمی‌های مهیج و پخش زنده بازی‌ها از تلویزیون با مهمان‌های ویژه نمایش خوش‌آمدگویی و پخش مسابقات روز به‌صورت خصوصی در سوییت‌های اختصاصی سرگرمی در سالن با پخش مسابقات روز از تلویزیون پخش موزیک زنده همراه با رقص و پخش بازی‌های روز از تلویزیون اجرا موسیقی زنده بازیگری و پخش مسابقات روز از تلویزیون
محل استراحت و پذیرایی پذیرایی در استادیوم پذیرایی در استادیوم پذیرایی در استادیوم دهکده مهمان‌ها در مجاورت استادیوم دهکده مهمان‌ها در مجاورت استادیوم
هدیه‌ها هدایای یادبود انحصاری هدایای یادبود ارزنده هدایای یادبود انتخابی هدایای یادبود هدایای یادبود
مهماندار اختصاصی اختصاصی اختصاصی مشترک مشترک
پارکینگ پارکینگ رزرو شده ممتاز پارکینگ ممتاز و ویژه پارکینگ پارکینگ پارکینگ
نوع سرویس لوکس لوکس بیزینس کلاس بیزینس کلاس ویژه

ویدئوهای جام جهانی

"*" indicates required fields