ارزان ترین بلیط جام جهانی قطر

از 21 نوابر یا 30 اردیبهشت رسما بزرگ ترین تورنمنت فوتبالی دنیا برگزار می‌شود. آماده سازی استادیوم‌های جام جهانی با تمام حرف و حدیث‌ها به‌اتمام رسیده و فیفا به‌صورت رسمی قیمت بلیط‌های جام جهانی 2022 قطر را اعلام کرد. مثل همیشه قیمت بلیط بازی‌های جام جهانی برای ایرانیان زیاد است، اما جایی نگرانی نیست در این مطلب شما را با ارزان ترین بلیط‌های جام جهانی آشنا می‌کنیم.

بلیط‌های جام جهانی قطر

با اعلام فیفا بلیط‌های جام جهانی 2022 قطر به‌چهار دسته تقسیم می‌شوند. بلیط‌ها را بر اساس ویژگی‌های که دارند در دسته بالاتر و گران‌تر قرار داده‌اند. بلیط‌های جام جهانی قطر را به‌چهار دسته درجه 1، درجه 2، درجه3 و درجه 4 تقسیم کرده‌اند. بلیط‌های که درسته درجه یک قرار دارند گران‌تر از بلیط‌های درجه 3 هستند و مشخص است که ویژگی‌های بیشتری  نثبت به‌بقیه بلیط‌ها دارد. بجز بلیط‌های درجه 4 بقیه دسته‌های بلیط‌های جام جهانی را مردم عادی می‌‌توانند استفاده کنند. بلیط‌های درجه 4 مخصوص قطری‌ها است و اگر از کشور‌ دیگری هستید نمی‌‍توانید از این بلیط‌ها استفاده کنید.

آیا بلیط‌های ارزان جام جهانی به‌درد نمی‌خورد؟

خیر، همان طور که اشاره کردیم بلیط‌ها را نسبت به‌موقعیت صندلی‌های استادیوم درجه بندی کرده‌اند. اگر بلیط‌های درجه 1 را خریداری کرده باشید در صندلی‌های وسط از دوطرف ورزشگاه مستقر می‌شوید که این کار باعث می‌‍شود که زاویه دید خوبی به‌بازی داشته باشید. کسانی که بلیط‌های درجه 2 را خریداری کنند باید بر رویی صندلی‌های که زاویه کنج دارند بشینند. این دوست داران فوتبال می‌توانند برویی صندلی‌های هرطرفی که دلشان می‌خواهد بشینند، فقط باید این صندلی‌ها زاویه کنج داشته باشد. اگر بلیط‌های درجه 3 را خریداری کنید می‌توانید بررویی صندلی‌های پشت دروازه بنشینید و بازی را از پشت دروازه ببینید. اگر تابعیت قطری دارید یا شهروند قطر هستید می‌توانید بلیط‌های درجه 4 را خریداری کنید. کسانی که این بلیط را می‌خرند باید بررویی صندلی‌های طبقه بالایی پشت دروازه بشینند.

ارزان ترین بلیط جام جهانی

ارزان ترین بلیط‌های جام جهانی متعلق به‌دسته شماره 4 است. هرچند بلیط‌های این دسته فقط برای کسانی است که تابعیت قطری دارند یا شهروند شهر‌های قطر هستند ولی این‌بلیط‌ها با قیمت خیلی کمی برای این افراد به‌فروش می‌رسد.

یکی از ارزان ترین بلیط‌ های جام جهانی برای مردم عادی بلیط‌های درجه 3 است. بعد از بلیط‌های درجه چهار این‌ بلیط‌ها قیمتی کمتری نسبت به‌بقیه بلیط‌ها دارد و مردم عادی می‌توانند این بلیط‌ها را خریداری کنند.

قیمت بلیط‌های درجه 3

قیمت بلیط‌های درجه 3 ارزان تر از بقیه بلیط‌ها است، قیمت این‌ بلیط‌ها را در مراحل مخلتف جام جهانی برایتان توضیح می‌دهیم. ارزان ترین بلیط جام جهانی قطر را می‌توانید از یابکس خریداری کنید.

مرحله مسابقاتدرجه بلیطقیمت بلیط
بازی افتتاحیه3300 دلار
مرحله گروهی370 دلار
یک هشتم3100دلار
یک چهارم3210 دلار
نیمه نهایی3360 دلار
بازی رده‌بندی3210 دلار
بازی فینال3605 دلار

ارزان ترین تور‌های جام جهانی قطر

شرکت‌های مسافربری زیادی برای جام جهانی قطر تور‌های تدارک دیده‌اند. در این تور‌ها هم تور گران و هم تور ارزان بجورید، در این مطلب دو عدد از بهترین تورهای موجود از لحاظ قیمت، کیفیت و امکانات را به‌شما معرفی می‌کنیم.

پکیج دو بازی آخر ایران

7 شب و 8 روز در قطر، تماشای دو بازی‌ تیم ملی ایران در جام جهانی قطر، بازدید از بهترین جاذبه‌های گردشگری دوحه، همراه بودن راهنمای سفری کاردرست، امکاناتی بی‌نظیر و اسکان گرفتن در بهترین هتل‌های قطر بخشی از مذیت‌های این تور 18 میلیونی است. این تور را فقط می‌توانید در یابکس بجورید پس دست دست نکنید و یکی از همراهان تیم ملی فوتبال در قطر باشید.

پکیج سه بازی ایران

10 شب 11 روز در دوحه، اسکان گرفتن در بهترین هتل‌های دوحه و بهترین امکاناتی که یک تور‌ می‌تواند به‌شما ارائه بدهد را می‌توانید در این تور بجورید. فقط با 16 میلیون تومان می‌توانید یکی از ایرانیان حاضر در جام جهانی باشید و تیم ملی ایران را همراهی کنید. یابکس مجری و کارگزار تور قطر است و می‌توانید تورهای قطر را از یابکس خریداری کنید

تورهای دیگر جام جهانی قطر

تورهای دیگری‌هم در یابکس وجود دارد، اما این دو تور که به‌شما معرفی کردیم ارزان ترین تورهای جام جهانی بوده‌اند. دو تور 20 میلیون در یابکس وجود دارد که مکانات خیلی بهتری نسبت به‌بقیه تورها دارد.

برای مسافرت به‌قطر بهترین کار، خرید تور از مکان‌های مطمعن مثل یابکس است. برای خرید ارزان بلیط جام جهانی، یابکس به‌شما کمک می‌کند تا با خیالی راحت به‌دیدن جام جهانی بروید.


برچسب ها :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای موردنیاز با * مشخص شده اند.