بهترین رستوران های قطر کدامند؟

رستوران های قطر

در هنگام سفر به قطر در کنار گشت و گذار، خرید و … باید از لیست بهترین رستوران های قطر هم اطلاع داشته باشید، به همین دلیل در این مطلب قصد داریم تا درباره این موضوع صحبت کنیم. پس با مجله گردشگری یابکس همراه باشید. همین طور برای اطلاع از هزینه جام جهانی قطر کلیک کنید.

رستوران‌های جنوب شرقی آسیا

منطقه آسیا همواره غذاهای پر رنگ و لعابی داشته است که در آن ها از ادویه های مختلف استفاده می کرده است. اگر دنبال غذاهای ادویه دار هستید، می توانید به این رستوران هایی که در ادامه معرفی می کنیم، مراجعه کنید.

رستوران زعفران از جمله بهترین رستوران های قطر

غذاهای تایلندی غذاهای تند و تیزی هستند که در این رستوران انواع آن ها طبخ می شوند. منوی این رستوران شامل سوپ، مرغ آب پز و … می شود. علاوه بر غذا معماری رستوران هم قابل توجه است. دیورها به رنگ طلایی هستند و سقف رستوران ارتفاع زیادی دارد.

رستوران بازار ادویه از بهترین رستوران های قطر

رستوران بازار ادویه

سرآشپز معروف بین المللی در این رستوران کار می کند. این سرآشپز برای درست کردن غذاهای خود از ادویه های بخش شرقی آسیا استفاده کرده و توسط آن ها غذاهای خوشمزه ای برای مهمانان رستوران آماده می کند. در این رستوران دیوارها به وسیله نقش های حصیری و چوبی و همین طور تعدادی فانوس قرمز تزئین شده اند.

رستوران هاکاسان قطر

رستوران هاکاسان قطر

این رستوران غذاهای چینی طبخ می کند و بسیار مشهور است و حتی از لندن هم مشتری دارد. در سفر به این کشور می توانید برای اولین بار طعم غذاهای چینی را در این رستوران تجربه کنید.

فضای این رستوران زیبا است و در آن پنل های مختلف چوبی به کار رفته است. در این رستوران می توانید غذاهای ویژه ای مانند سالاد اردک ترک را سفارش دهید.

رستوران لیانگ و طعم‌های چینی

رستوران لیانگ

این رستوران از بهترین رستوران های قطر است که منوی آن شامل غذاهای چینی می شوند. در این رستوران تنها غذا صرف نمی شود، بلکه نمایش چای سنتی و رشته فرهنگی هم برای مهمانان برگزار می شوند.

رستوران موریموتو از بهترین رستوران های قطر

رستوران موریموتو

گاهی اوقات طراحی زیبا می تواند باعث جلب مشتری بیشتر شود. این رستوران از جمله همان بناهایی است که طراحی زیبایی دارد و در کنار آن غذاهای ژاپنی به مهمانان خود ارائه می دهد. از دیگر غذاهای این مجموعه می توان به کاد سیاه اشاره کرد.

رستوران نوزومی در بهترین رستوران های قطر

رستوران نوزومی

این رستوران هم غذاهای ژاپنی طبخ می کند. در این رستوران در کنار غذا موسیقی هم پخش می شود. این رستوران ابتدا یک شعبه در لندن داشت که بعدها با افزایش مشتریان خود در قطر هم شعبه دیگری را باز کرد.

رستوران نوبو از بهترین رستوران های قطر

رستوران نوبو

برای وارد شدن به این رستوران باید از یک راهرو شناور عبور کنید تا داخل یک ساختمان 3 طبقه بشوید. طراح این رستوران فردی به اسم دیوید راکول بوده است. همین طور به دلیل اینکه این بنا در کنار خلیج فارس است، می توانید چشم اندازی زیبا در حین خوردن غذا داشته باشید.

رستوران‌های آمریکای لاتین

در قطر چندین رستوران مختلف وجود دارند که غذاهای آمریکایی را آماده می کنند، این غذاها طعم های مختلف و عطرهای گوناگون دارند. برای آشنایی با این رستوران ها با ما همراه باشید.

رستوران تورو تورو

رستوران تورو تورو

سرآشپز این رستوران فردی به اسم ریچارد سندووال است. از منظره این رستوران هم دریا قابل مشاهده است. اگر به رستوران رفتید حتما تاکو دنده گوساله را امتحان کنید.

رستوران لامار

رستوران لامار

این رستوران منویی ویژه ای دارد. به این صورت که آشپزخانه آن غذاهایی ترکیبی از پرو و ژاپن را ترکیب می کنند. معروف ترین غذاهای این رستوران شامل گوشت کبابی و سوشی می شوند. همین طور رستوران لامار در ساحل قطر ساخته شده است.

رستوران بودگا دگرا

رستوران بودگا دگرا

این رستوران معماری شبیه به بناهای مکزیکی دارد. در این رستوران برای غذا خوردن چندین محل در نظر گرفته شده است که شما می توانید از سالن پذیرایی، تراس تزئین شده با گیاهان مختلف و … استفاده کنید. همین طور موزیک هم به صورت زنده اجرا می شود. در منوی این رستوران غذاهای دریایی و گوشت های کبابی طبخ می شوند.

رستوران کویا

رستوران کویا

رستوران مورد نظر مخصوص غذاهایی از کشور پرو است. در فضای این رستوران مبلمان های زیبایی برای مهمانان در نظر گرفته شده است. منوی رستوران شامل غذاهای مختلف ژاپنی، اسپانیایی و چینی می شوند.

رستوران‌های اروپایی

غذاهای اروپایی هم طرفداران خاص خود را دارند که مطمئنا دوست دارید در طی اقامت خود در قطر هم آن ها را امتحان کنید.

رستوران ژان ژرژ

رستوران ژان ژرژ

در واقع اسم رستوران برگرفته از نام سرآشپز آن است. شما می توانید در روزهای جمعه غذای دلپذیری را در کنار اعضای خانواده خود تجربه کنید. در این رستوران می توانید غذاهای مختلف مانند پیتزا، گوشت گوساله، ترافل سیاه و … را سفارش دهید.

رستوران ایزو از بهترین رستوران های قطر

رستوران ایزو

رستوران ایزو دارای دو فضای متفاوت است که می توانید غذای خود را در آن ها صرف کنید. یکی در طبقه اول قرار گرفته و بعدی در طبقه دوم و برای کسانی است که دوست دارند محیط آرامش بخش تری را تجربه کنند. این مجموعه فقط رستوران نیست بلکه یک کافه هم به شمار می رود و می توانید صبحانه های متنوعی را در آن سفارش دهید.

رستوران بیبو

رستوران بیبو

یکی از غذاهای ویژه این رستوران سیب زمینی خامه ای است. این غذا جزو غذاهای اسپانیایی به شمار می رود. دکور رستوران به صورت شش ضلعی است و در دکور آن از چراغ های آویزان استفاده شده که باعث می شود آن را شبیه به یکی از رستوران های اروپایی کند.

رستوران‌ ملل قطر

رستوران ملل همان طور که از نام آن پیدا است باعث می شود تا طعم های گوناگونی را تجربه کنید. برای رسیدن به این رستوران می توان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کرد.

رستوران زنگو

رستوران زنگو

مهمانانی که به این رستوران مراجعه می کنند، می تواند از سوشی تا مرغ را سفارش دهند. رستوران مورد نظر در طبقه 61 یک برج واقع شده و نمای زیبایی از دوحه را نشان می دهد.

رستوران بوهو

رستوران بوهو

اگر همراه با اعضای خانواده به قطر سفر می کنید و هر یک از آن ها سلیقه متفاوتی در غذا دارند، بهتر است تا به رستوران بوهو مراجعه کنید. رستوران مورد نظر در ساحل قطر واقع شده و طراحی آن به صورت نوین صورت گرفته است. در این کافه رستوران می توان صبحانه، ناهار و شام را میل کرد و غذاهای آن شامل وافل، برگر و … می شوند.

معرفی رستوران ‌های استیک قطر

خانه استیک قطر از بهترین رستوران های قطر

خانه استیک قطر

خانه استیک دارای شعبه های زیادی است. یکی از این شعبه ها در برج رینز کارلتون و در طبقه 23 ام آن جای گرفته است. شما می توانید غذای خود را در محیطی با دکوراسیون زیبا و نمایی دل انگیز از شهر صرف کنید. اگر استیک سفارش می دهید، حتما سس مخصوص ترافل را هم امتحان کنید.

رستوران ولف گنگ

رستوران ولف گنگ

با نگاه کردن به منوی این رستوران شاید لحظه ای از انتخاب خود پشیمان شوید، ولی ما به شما اطمینان می دهیم که غذاهایی که در این مکان طبخ می شوند، از نظر مزه بینظیر هستند. مخصوصا استیک گوشت و غذاهای دریایی که حتما باید آن ها را امتحان کنید.

رستوران‌های مناسب شام در قطر

رستوران بیت التله از بهترین رستوران های قطر

رستوران بیت التله

مکان این رستوران در تپه های جنوبی کشور واقع شده است. این رستوران در سه وعده صبح و ظهر و شب خدمت رسانی می کند. از آن جا که فضای رستوران بیت التله بزرگ است، می توانید به راحتی همراه با دوستان و آشنایان به آن سر بزنید.

رستوران سوفرا

رستوران سوفرا

غذاهای مخصوص کشور قطر در این رستوران ارائه می شوند. برای مثال شما می توانید از خوردن کوفته مرغ یا بشقاب گوشت لذت ببرید. همین طور برای دسر هم ماست پخته و چیز کیک ارائه می شوند.

رستوران شیرفن میتیس در بهترین رستوران های قطر

رستوران شیرفن میتیس

سرآشپز استار میشلن غذاهای این رستوران را آماده می کند و منوی آن شامل غذاهای بخش شمالی آفریقا می شود. پس غذاهایی که در این مکان طبخ می شوند بسیار ویژه هستند. برای مثال حموس سیاه یا پاستیل خرچنگ می تواند تجربه متفاوتی برای شما رقم بزند. در کنار غذای اصلی دسر با نان شکلاتی هم در دسترس شما قرار دارد.

رستوران سماط از بهترین رستوران های قطر

رستوران سماط

رستوران سماط دارای غذاهای بومی مختلف از کشور قطر و سایر کشورهای نزدیک این منطقه است. از داخل این رستوران می توانید دوحه کورنیش را هم مشاهده کنید.

رستوران پریسا

رستوران پریسا

رستوران پریسا یکی از رستوران های ایرانی در شهر قطر است. موقعیت این مکان در بازار واقف است. فضای داخلی این رستوران هم توسط موزاییک های زیبا و لوسترهای بزرگ تزئین شده است. حتی اگر متوجه ایرانی بودن رستوران نشوید، وجود طاقچه هایی که روی آن نقاشی هایی از ایران باستان قرار گرفته است، می تواند به شما نشان دهد که این رستوران توسط ایرانیان اداره می شود.

رستوران‌ های هندی قطر

رستوران جمار قطر

رستوران جمار قطر

غذاهای هندی دارای ادویه جات متنوعی هستند که همین امر باعث می شود طعم ویژه ای داشته باشند. در این رستوران می توانید پیش غذا، غذای اصلی و دسر را سفارش دهید.

رستوران جوالا

رستوران جوالا

این رستوران هندی از ادویه های تازه برای غذاهای خود استفاده می کند. در این مکان غذاهای خیابانی هندی برای مشتریان آماده می شوند. همین طور رفتار خوب کارمندان رستوران هم می تواند باعث احساس آرامش مهمانان در حین خوردن غذا شود.

رستوران ‌های ایتالیایی در قطر

غذاهای ایتالیایی از پرطرفدارترین غذاها در سرتاسر جهان هستند. مخصوصا پاستا و پیتزا دو غذای ویژه اند که باب میل همگان می باشند.

رستوران لااسپیگا

رستوران لااسپیگا

این رستوران علاوه بر غذاهای خوشمزه ایتالیایی دکوراسیون بسیار منحصر به فردی هم دارد. چنانچه علاقمند به خوردن غذاهایی مانند فتوچینی یا پیتزا هستید، حتما به این محل مراجعه کنید. رستوران لااسپیگا از رستوران های لوکس قطر است.

رستوران اسکالینی

رستوران اسکالینی

این رستوران در مناطقی مانند ریاض، لندن، قطر و دبی شعبه دارد و از رستوران های معروف بین المللی است. موادی که در غذاهای این رستوران استفاده می شوند، همه از تامین کنندگان ایتالیایی هستند. امکان خوردن غذا در تراس هم برای مهمانان وجود دارد.

رستوران لاوراندا و غذاهای ایتالیایی

رستوران لاوراندا

در این رستوران غذاهای ایتالیایی با دریایی ترکیب شده اند. برای مثال پیتزاهای دریایی یا پاستا میگو قابل سفارش است. همین طور برای اینکه تجربه بینظیری داشته باشید، حتما دسر تیرامیسو را هم فراموش نکنید.

رستوران‌های یونانی قطر

رستوران مایکونوس قطر

رستوران مایکونوس قطر

چشم انداز این رستوران رو به دریا است. دکور این بنا هم از رنگ های آبی و سفید در بخش های مختلف آن استفاده کرده است. منوی رستوران شامل غذاهای خوشمزه یونانی می شود. از جمله این غذاها می توان به برگ انگور که داخل آن غذاهای دریایی است اشاره کرد. همین طور انواع سالاد هم از دیگر غذاهای رستوران به شمار می رود.

رستوران هیلاس

رستوران هیلاس

دکور این رستوران کاملا یادآور بناهای یونایی است. در این رستوران وعده های صبحانه، ناهار و شام سرو می شوند.


برچسب ها :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای موردنیاز با * مشخص شده اند.