مصاحبه با وحید امیری در قطر

وحید امیری

وحید لرستانی در مصاحبه اخیر خود نسبت به خانواده های عزادار ابراز همدردی کرد.

وی در ادامه ذکر کرد که:

این جام جهانی سخت است و با دوره‌های قبل تفاوت دارد، ان‌شالله بتوانیم موفق باشیم، کار خیلی سختی داریم. جام جهانی قبلی این فرصت را داشتیم به هماهنگی‌ای که داشتیم به موفقیت برسیم اما نشد. ویژگی بارز ما اتحاد و همبستگی است و همه تیم با هم متحد هستند و تلاش بازیکنان و کادر فنی ایجاد ذهنیتی خواهد بود که با اتحاد و همدلی به موفقیت در جام جهانی برسیم.

سپس این ملی پوش ایرانی درباره موضوع در نظر گرفتن میزبانی جام جهانی در ایران توسط اینفانتینو بیان داشت که:

خیلی خوشحالم که آقای اینفانتینو این حس را به ایران دارد. مردم ایران با فوتبال زندگی می‌کنند و امیدوارم روزی این اتفاق رخ دهد. چون مردم ایران با فوتبال زندگی می‌کنند و بدون شک این مورد اتفاق بزرگی برای آن‌ها خواهد بود.

امیری درباره مصدومیت خود هم توضیحاتی را به این صورت ارائه داد:

مصدومیت خیلی سختی داشتم اما آن چیزی که به من انگیزه داد این بود یکبار دیگر پیراهن تیم ملی را بپوشم خیلی خوشحالم که امروز به عنوان سرباز می‌توانم تلاش کنم پیراهن تیم را جای بالاتری قرار دهم. شک ندارم با کمک هم‌تیمی‌های من این اتفاق رخ می‌دهد و جام جهانی خاص برای ایران رخ می‌دهد.

لیگ برتر انگلیس بهترین لیگ دنیاست و بهترین بازیکنان دنیا آنجا هستند و همین باعث می‌شود پیشرفت کنند. آن چیزی که برای ایرانی‌ها باید بگویم مثل یک جنگجو تا لحظه آخر می‌جنگند و این را روز بازی می‌بینید.

سپس خبرنگاری انگلیسی از امیری پرسید که آیا قادر است دوباره لایی انداختن به پیکه را تکرار کند و امیری به این صورت پاسخ داد که:

هر کاری که می‌کنیم در جهت موفقیت و ارتقای تیم است.

برای خرید پکیج های جام جهانی قطر کلیک کنید.


برچسب ها :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای موردنیاز با * مشخص شده اند.