یکی از بهترین هتل‌های دنیا در قطر

هتل هیلتون قطر

خانواده هیلتون بزرگ‌ترین خانواده هتل‌ها در سراسر جهان است. این خانواده تصمیم گرفت یکی از بهترین‌ هتل‌های خود را در دوحه قطر  افتتاح کند. هتل هیلتون دوحه یکی از بهترین‌های قطر شده است و خود را آماده پذیرایی از تماشاگران  جام جهانی می‌کند. هتل پنج ستاره هیلتون امکانات بی‌نظیری به  مسافران می‌دهد که در ادامه شما را با این امکانات آشنا می‌کنیم.

هتل‌ هیلتون در جام جهانی

هتل هیلتون در قلب دوحه ساخته شده. همانطور که می‌دانید بیشترین استادیو.م‌های جام جهانی در دوحه ساخته شده و به‌همین دلیل هتل هیلتون با تمام استادیوم‌های دوحه فاصله کمی دارد. بهترین انتخاب برای ساختن یک تجربه بی‌نظیر در سفر هتل هیلتون است. این هتل با استادیوم لوسیل 16 کیلومتر فاصله دارد.

فاصله هتل هیلتون نا استادیوم‎‌های جام جهانی

فاصله هتل هیلتون تا استادیوم الخور 44 کیلومتر

فاصله هتل هیلتون تا استادیوم الخلیفه 13 کیلومتر

فاصله هتل هیلتون تا استادیوم الجنوب 25 کیلومتر

فاصله هتل هیلتون تا استادیوم  راس ابو11 کیلومتر

فاصله هتل هیلتون تا استادیوم الثلامه 14 کیلومتر

امکانات هتل هیلتون

هتل هیلتون امکانات رفاهی بسیار خوبی دارد، استخر، سالن بدنسازی، اتاق سیگار، اینترنت رایگان، خدمتکار روزانه، صبحانه در اتاق، رستوران و  اتاق مجهز جزو امکانات این هتل است. به طور کلی هتل‌های هیلتون از نظر امکانات بی‌نظیر هستند و در هر کشوری باشند بهترین انتخاب برای اقامت هستند.

هتل هیلتون نسبت به هتل‌های کشور قطر قیمت بالا تری دارد، اما این هتل یکی از بهترین هتل‌های قطر است و بهترین انتخاب برای اقامت است. اگر به قطر سفر کردید حتما هتل هیلتون را برای اقامت انتخاب کنید. اگر تا به حال در این هتل‌ اقامت داشته‌اید تجربه خود را با کاربران یابکس به اشتراک بگذارید.

برای خرید تور جام جهانی قطر کلیک کنید.


برچسب ها :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای موردنیاز با * مشخص شده اند.