صحبت های مهدوی کیا درباره بازی ولز

مهدوی کیا

از آن جا که بازی ایران ولز تا چند ماه دیگر رخ می دهد، مهدی مهدوی کیا یکی از بازیکنان به نام تیم ملی ایران مصاحبه ای با رسانه فوتبال در قطر داشته است.

در این ویدئو می توانید این بازیکن سابق را ببینید که در حالی که توپی را در دست دارد و روی زمین ورزشگاه قطر ایستاده، می گوید:

این استادیوم واقعا زیبا است و من تصور می کنم که حضور هواداران ایرانی جو خوبی در این جا ایجاد کند. خیلی لذت‌بخش است و بازیکنان باید لذت ببرند. این استادیوم الریان و این توپ بازی‌های جام جهانی، انشاالله بچه‌های ما این توپ را وارد دروازه ولز می‌کنند.

سپس در ادامه ذکر کرده است که:

حیف که دوران ما تمام شد، وقتی که روی زمین چمن می‌آیی و این توپ فوتبال را می‌بینی هوس می‌کنی دوباره بازی کنی. امیدوارم بچه‌ها بازی خوبی انجام بدهند.

مهدوی کیا درباره بازی ایران و ولز گفت:

فکر می‌کنم بازی دوم ما با ولز در استادیوم الریان می‌تواند حکم صعود ما به مرحله دوم را داشته باشد چون اگر این بازی را ببریم، امیدوارانه وارد بازی با آمریکا می‌شویم و بدون در نظر گرفتن نتیجه بازی اول، می‌توانیم به شکست آمریکا و صعود از گروه امیدوار باشیم.

این مسئله خیلی مهم است که کمپ تمرینی ما کنار استادیوم است و هتل‌ هم دو، سه دقیقه با اینجا فاصله دارد و ما هر روز این استادیوم را از نزدیک می‌بینیم و روی این بازی تمرکز داریم. بازی با ولز می‌تواند کلید موفقیت ما برای صعود به مرحله بعد باشد و تمام تمرکز بچه‌ها باید روی پیروزی در این مسابقه باشد، انشاالله از نقاط مثبتی هم که وجود دارد استفاده کنیم.

سپس درباره نقش مهم حمایت طرفداران این گونه ذکر کرد که:

تیم ملی ما در هر کشور و قاره‌ ای بازی داشته، ما هواداران خودمان را داشته‌ایم و ایرانی‌ها حمایت کرده‌اند. بحث اینجا هم که جداست و نزدیک کشور ماست، قطعا هواداران زیادی به استادیوم می‌آیند و امیدوارم جو سنگینی که ما همیشه برای حمایت تیم ملی ایجاد می‌کنیم، در این سه بازی هم داشته باشیم تا بتوانیم صعود کنیم.

مهدوی کیا درباره بازی ایران و اسپانیا در بازی های 2018 ذکر کرد:

به دعوت فیفا من به‌عنوان بازیکن سابق تیم ملی ایران و سالگادو به‌عنوان بازیکن سابق اسپانیا برای این بازی رفته بودیم. ما پیش از بازی وارد زمین شدیم و تماشاگران دو تیم را تحریک کردیم که بیشتر تشویق کنند. حضور ۳۲ هزار ایرانی در آن استادیوم بی نظیر بود، ما در جایگاه ویژه، نزدیک آقای اینفانتینو نشسته بودیم، و او هم از تشویق بی امان ایرانی‌ها لذت برده بود. انشاالله که همین جو در این استادیوم و دو بازی دیگر در جام جهانی اتفاق بیفتد.

در پایان مصاحبه این بازیکن سابق گفت:

به امید موفقیت تیم ملی و برد مقابل ولز که یکی از مهمترین بازی‌های ما خواهد بود‌. انشاالله با برد این بازی خودمان را تا بازی آخر امیدوار نگه می‌داریم.

مسافران عزیز می توانند برای اطلاع از قیمت تور جام جهانی قطر به پنل رزرواسیون یابکس مراجعه کنند.


برچسب ها :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای موردنیاز با * مشخص شده اند.