گرم ترين شهر كانادا

كانادا
جهان گردی, کانادا

کانادا با اینکه یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان برای تحصیل و کار است، اما دمای بیشتر شهرهای این کشور بسیار سرد است و زمستان های سختی دارد. به همین دلیل ممکن است تحمل این آب و هوا برای برخی از افراد دشوار باشد. با این حال برخی از شهرهای کانادا دمای بهتری دارند. در این مطلب قصد داریم تا به معرفی گرم ترین شهرهای کانادا بپردازیم، پس با مجله گردشگری یابکس همراه باشید.

معرفی گرمترین شهرهای کانادا

شهر ویکتوریا (Victoria)

شهر ویکتوریا

این شهر در استان استان بریتیش کلمبیا قرار گرفته است و حداقل دمای آن 15 درجه است. در زمستان با اینکه برف و باران می بارد، دما در مقایسه با سایر شهرها بهتر است. در تابستان می توانید دمای معتدلی را تجربه کنید. همین طور پارک ها و باغ های زیادی در این شهر وجود دارند که باعث شده تا ویکتوریا به عنوان باغ شهر شهرت یابد.

همان طور که گفتیم از آن جا که هوای این شهر مناسب است، در نتیجه می توان در طول روز در آن از پیاده روی یا دوچرخه سواری لذت برد. با این حال به خاطر خوب بودن دمای آن قیمت خانه ها در آن تقریبا بالا است.

شهر ابوتسفورد (Abbotsford)

شهر ابوتسفورد

دمای این شهر هم تقریبا 15 درجه است. موقعیت مکانی این شهر در یک دره است. در نتیجه می توان این شهر را بعد از ویکتوریا گرم ترین شهر کانادا محسوب کرد. مدت روزهای یخبندان در این شهر 208 روز است.

از آن جا که دمای این شهر مناسب است، در نتیجه محصولات کشاورزی در آن بهتر رشد می کنند و تقریبا هفتاد درصد از زمین های این ناحیه زیر کشت کشاورزان هستند. قیمت خانه در این شهر به نسبت ویکتوریا کمتر است. همین طور برای خرید محصولات کشاورزی می توان به فروشگاه ها مراجعه کرد.

شهر کلونا (Kelowna)

شهر کلونا

شهر کلونا از جمله گرم ترین شهرهای کانادا محسوب می شود. این شهر هم در بخش استان بریتیش کلمبیا قرار گرفته است. شهر مورد نظر آب و هوای قاره ای دارد و در آن چهار فصل سال را می توان تجربه کرد.

تقریبا 26 روز در این شهر دما به سی درجه می رسد و همین موضوع باعث شده تا بیشترین روزهای گرم سال را نسبت به سایر شهرها داشته باشد. میانگین دمای کلونا به 14.7 درجه می رسد. دریاچه اوکاناگان به این شهر نزدیک است و کوه هایی هم در کنار دشت ها وجود دارند که این موضوع سبب شده تا دمای هوا در زمستان اندکی ملایم تر باشد.

از عواملی که می تواند مهاجران و گردشگران را به سمت این شهر جذب کرد وجود غذاهای سنتی آن است که در کنار هوای خوب می تواند لذت بخش باشد. این شهر به تازگی در زمینه تکنولوژی هم پیشرفت های بسیار خوبی کرده است و در نتیجه می تواند فرصت های شغلی را برای کارجویان فراهم کند. قیمت خانه در شهر کلونا از شهر ونکوور پنجاه درصد کمتر است.

شهر ویندزور (Windsor)

شهر ویندزور

شهر ویندزور دمایی برابر با 14.4 درجه دارد و بعد از کلونا گرم ترین شهر به شمار می رود. این شهر در بخش جنوبی کشور کانادا واقع شده و یک شهر مرزی با دیترویت است. از آن جا که هوای شهر قاره ای است، در نتیجه دمای هوا در تابستان بسیار بالا و در حدود سی درجه و رطوبت هم 70 درجه است.

اگر به دنبال مکانی هستید که در آن فرهنگ های مختلفی باشد و همین طور بتوانید از یک سیستم حمل و نقل مناسب و کارهای فرهنگی لذت ببرید این شهر برای شما مناسب است. قیمت خانه در این شهر تقریبا سیصد هزار دلار است. با این حال به دلیل کمبود مسکن رقابت بین خریداران زیاد است.

شهر سنت کاترینز (St. Catharines)

شهر سنت کاترینز

شهر مورد نظر دمای میانگین 13.6 درجه را دارد و در کنار مرز آمریکا قرار گرفته است. آب و هوای قاره ای و نزدیکی به آبشار نیاگارا باعث شده تا در لیست گرم ترین شهر کانادا قرار گیرد. در زمستان هم دما تا یک درجه می رسد و شب ها می توان دمای منفی شش را هم تجربه کرد.

دمای تقریبا مناسب این شهر باعث شده تا پارک های گل در آن ساخته شوند. در صورتی که عاشق طبیعت هستید، خرید خانه در این شهر انتخاب مناسبی است، زیرا شما می توانید در حیاط های آن گل های مورد علاقه خود را بکارید. همین طور تعدادی از شراب سازی های معروف هم در این شهر وجود دارند.

کلگری

کلگری

این شهر در آلبرتا قرار گرفته است و از جمله گرم ترین شهرهای کانادا است. تقریبا 333 روز سال در این شهر هوای آفتابی دیده می شود. البته نکته قابل توجه این است که در فصل تابستان بارش باران بیشتر است. گرم ترین زمان سال در این شهر جولای است که دما به 16 درجه می رسد.

تورنتو

تورنتو

تورنتو یکی از شهرهای معروف کانادا است که دانشجوهای زیادی مخصوصا این شهر را برای تحصیل انتخاب می کنند. دمای این شهر از فصل جون تا سپتامبر گرم است. برای خرید بلیط هواپیما تورنتو کلیک کنید.

ونکوور

ونکوور

ونکوور از دیگر شهرهای مهاجرپذیر کانادا است. هوای این شهر هم مناسب است، در نتیجه کسانی که به سرما عادت ندارند، این شهر را انتخاب می کنند.

برای خرید بلیط هواپیما ونکوور کلیک کنید.

در ماه اگوست مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند و علت آن دمای خوب این ماه است. پرباران ترین ماه سال هم نوامبر است. در ماه جولای شما می توانید در ساحل شنا کنید.

هلیفکس

هلیفکس

درجه حرارت در ماه جولای تقریبا هجده درجه است. در ماه ژانویه هم دما به منفی پنج می رسد. در این شهر هم همانند ونکوور در ماه نوامبر باران زیادی می بارد. اگر قصد شنا دارید، باید ماه آگوست را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *