برترین جاذبه های روسیه در ولنتاین 98

نمایی از شهر مسکو
جهان گردی, روسیه

بدون شک اگر ولنتاین 98 را بخواهید به کشور روسیه سفر کنید، باید اطلاعاتی درباره جاذبه ها گردشگری و مکان ها تفریحی این کشور زیبا و پهناور داشته باشید. در اینجا یابکس طی یک سفر خیلی کوتاه شما را با خود به روسیه می برد و به کمک نوشته برترین جاذبه ها گردشگری روسیه در ولنتاین 98، شما را با جاذبه ها گردشگری این کشور آشنا می کند. پس پیشنهاد می کنم که فرصت را از دست ندهید و با یابکس تا پایان این بخش همراه باشید.

کوه آلبروس

 

کوه آلبروس

اگر شما هم عاشق کوه نوردی و طبیعت گردی هستید، هرگز در سفر عاشقانه ای که به مناسبت ولنتاین 98 به روسیه دارید، کوه آلبروس را از دست ندهید. این قله بلندترین نقطه قاره اروپا است که در شمال فلات ایران و در کشور روسیه قرار دارد. آلبروس از چنان جاذبه ای برخوردار است که کوهنوردان با تجربه و تازه کار را به سمت خود می کشاند.

دریاچه بایکال

دریاچه بایکال

حتما تاکنون چندین بار نام دریاچه بایکال در کشور روسیه به گوشتان خورده است و ممکن است که در ولنتاین 98 این دریاچه یکی از مقصدها تفریحتان باشد. اما بد نیست که کمی با آن بیشتر آشنا شوید. دریاچه بایکال که یکی از مهم ترین مراکز تامین آب شیرین در جهان است، به جرات می توان گفت که عمیق ترین و قدیمی ترین دریاچه روی کره زمین نیز می باشد این دریاچه که تقریبا قدمتی 25 میلیون ساله دارد، در سیبری واقع شده است و به مروارید سیبری معروف است. دریاچه بایکال یکی از محبوب ترین مناطق تفریحی گردشگران و مسافران است.

اسلحه خانه کرملین

اسلحه خانه کرملین

 

چنانچه همسرتان عاشق تاریخ جنگ و سیر تکامل ابزارآلات و سلاح ها جنگی است، پیشنهاد می کنم که از همین حالا برای تهیه و رزرو بلیط این موزه زیبا دست به کار شوید و مطمئن باشید که بهترین کادو ولنتاین را به او داده اید. اسلحه خانه کرملین یکی از قدیمی ترین موزه ها مسکو است و بسیاری از سلاح ها و لباس ها قرن 4 تا 20 میلادی را در خود جای داده است.

تئاتر بلشوی

تئاتر بلشوی

 

اگر اهل هنر و نمایش هستید، حتما در سفر خود به روسیه از این تالار بسیار قدیمی در شهر مسکو دیدن کنید. این تالار یکی از نمادین ترین جاذبه ها گرشگری شهر مسکو است و بارها و بارها به علت بروز آتش سوزی، بازسازی شده اما هنوز هم یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تالارها باله و اپرا در جهان به حساب می آید. بدون شک یکی از بهترین خاطرات ولنتاین 98 شما در این تالار رقم خواهد خورد.

پارک گورکی

پارک گورکی

 

این پارک که در مرکز شهر مسکو قرار دارد، محبوب ترین پارک این شهر می باشد. پارک گورکی که تقریبا 45 هکتار می باشد، می تواند مکان مناسبی برای قدم زدن دو نفره تان در ولنتاین 98 باشد. این پارک از سال 1928 تا اکنون پابرجاست. در پارک گورکی همچنین رقص و فعالیت ها ورزشی صورت می گیرد.

باغ وحش مسکو

باغ وحش مسکو

 

اگر به حیوانات علاقه مند هستید، توصیه می کنم که حتما در سفر روسیه به مناسبت ولنتاین 98 به باغ وحش مسکو بروید. این باغ وحش به عنوان یکی از باغ وحش ها برتر دنیا فعالیت می کند. در باغ وحش مسکو 5000 حیوان از 750 گونه، نگهداری می شود. یکی از نکات برجسته باغ وحش مسکو نمایش نهنگ سفید است که چندین بار در روز اجرا می شود و مهارت ها یک نهنگ سفید به اجرا در می آید. در نهایت پس از اتمام نمایش، این شانس را خواهید داشت که با نهنگ ها یک عکس یادگاری بگیرید.

سخن پایانی

از شما خوانندگان عزیز ممنونیم که تا پایان این نوشته ما را همراهی کردید. امیدوارم که اطلاعات مفیدی را درباره کشور روسیه و جاذبه ها گردشگری آن در اختیار شما قرار داده باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه رزرو آنلاین هتل و خرید بلیط هواپیما به بلاگ یابکس مراجعه کنید. ضمنا چنانچه نظرات و برنامه ها خود را در خصوص ولنتاین 98 در قسمت زیر یادداشت کنید، بسیار خوشحال خواهیم شد.

یکی از پارک های مشهور روسیه کدام است؟

پارک گورکی

تئاتر معروف روسیه کدام است؟

تئاتر بلشوی