شهر جشنواره دوحه

شهر جشنواره دوحه
قطر

شهر جشنواره دوحه مقصد مناسبی در قطر برای خرید، سرگرمی و غذاخوری است. در شهر جشنواره دوحه نام ‌های تجاری وجود دارند که از جمله آن ها می توان به هاروی نیکولز، شارلوت تیلبری، بوتیک زیبایی دیور و ACA اشاره کرد. بیش از 100 مکان هم برای صرف غذا و استراحت شامل رستوران‌ها، کافه‌ها و رستوران‌های معمولی در این شهر وجود دارند. تماشاگرانی که قصد سفر به قطر و تماشای مسابقات جام جهانی را دارند، می توانند برای اطلاع از تور قطر قیمت به پنل رزرواسیون یابکس مراجعه کنید.

نمایی از شهر جشنواره دوحه

شهر جشنواره دوحه دارای بزرگترین مرکز سرگرمی در سطح جهانی است که اولین مجموعه سینمایی VOX 4D قطر را با 18 صفحه دیجیتال و سه پارک سرگرمی منحصربه‌فرد از جمله Angry Birds World ، Snow Dunes و Virtuocity ارائه می‌کند.

معرفی شهر جشنواره دوحه

شهر جشنواره دوحه به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد خرید و سرگرمی در خاورمیانه معرفی شده است. این مکان که به روی عموم باز است، دارای 525 مغازه، بیش از 100 رستوران، 8000 پارکینگ و چهار پارک موضوعی با مساحت چشمگیر 433847 متر مربع  است که در واقع اندازه 57 زمین فوتبال هستند.

تصویری از شهر جشنواره دوحه

در این شهر، سوپرفروشگاه IKEA به مساحت 32000 متر مربع در میان انبوه واحدهای خرید، مقصدی مناسبی برای شهروندان و بازدیدکنندگان قطری خواهد بود. این مکان همچنین شامل یک مرکز تفریحی به مساحت 39000 متر مربع، یک هتل پنج ستاره، مرکز همایش و رستوران های لوکس است.

طراحی و ساخت این بنا به گونه ای است که نور طبیعی از پنجره‌ها عبور کرده و بیش از 500 مغازه را روشن خواهد کرد، در حالی که مسیرهای پیاده‌روی به مردم اجازه می‌دهند تا مسیر خود را در این مرکز خرید پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *