بهترین مراکز خرید آنکارا، آدرس و اطلاعات

مراکز خرید آنکارا
آنکارا, جهان گردی

شهر آنکارا یکی از شهرهای ترکیه است که هم از لحاظ تفریحی و هم از نظر مراکز خرید در بین گردشگران مشهور است. اگر به قصد خرید به این شهر سفر می کنید، بهتر است تا از لیست مراکز آنکارا مال اطلاع داشته باشید و برای تهیه بلیط هواپیما آنکارا به پنل رزرواسیون یابکس مراجعه کنید.

معروف ترین مراکز خرید آنکارا

با اینکه اکثر مسافران برای خرید به استانبول می روند، اما باید بدانید که آنکارا هم مراکز خرید بسیار مدرنی دارد و می توانید بهترین اجناس را در آن ها خریداری کنید.

مرکز خرید فروم

مرکز خرید فروم

قدمت این مرکز خرید مربوط به پانزده سال پیش می شود و در 2 طبقه ساخته شده است. بخش های مختلف مرکز خرید فروم شامل کافه، رستوران، سینما و …. می شوند. در این مرکز خرید می توانید اجناسی از مارک های معروف مانند دولچه، گوچی و دیزل خریداری کنید.

در این مرکز خرید امکان خریداری انواع لباس های مردانه و زنانه وجود دارد و همین طور تعدادی از مغازه ها به فروش اسباب بازی برای کودکان مشغول هستند.

آدرس مرکز خرید فروم: آنکارا، بلوار یوزگات، خیابان کچیورن، مرکز خرید فروم

ساعت کار مرکز خرید فروم: تمام ایام هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۲۲ شب

وب‌سایت مرکز خرید فروم: www.forum-ankara.com

مرکز خرید گالریا در آنکارا

مرکز خرید گالریا

مرکز خرید مورد نظر تقریبا از مراکز خرید قدیمی آنکارا محسوب می شود که در 4 طبقه ساخته شده است. در مرکز خرید گالریا می توانید انواع پوشاک، لوازم آرایشی، کیف و کفش را خریداری کنید.

کالاهای موجود در این مرکز خرید کیفیت بسیار مناسبی دارند و قیمت آن ها هم مناسب است، پس می توان مرکز خرید گالریا را جزو مراکز خرید ارزان آنکارا به حساب آورد.

آدرس مرکز خرید گالریا: آنکارا، ینی محله، خیابان اومیتکوی، شماره ۵۳،

ساعت کاری مرکز خرید گالریا: ۱۰ صبح تا ساعت ۲۲ شب

مرکز خرید تجاری کاروم

مرکز خرید تجاری کاروم

این مرکز خرید در یکی از خیابان های زیبای آنکارا به اسم خیابان هیلمی قرار گرفته است. علاوه بر خرید کالاهای مورد نظر می توانید سوغاتی هم در این مرکز خرید خریداری نمایید و همین طور دارای امکانات بسیار مناسبی است.

البته توجه داشته باشید که بعضی از کالاهای آن قیمت بالایی دارند. با این حال تعدادی فروشگاه هم در مرکز خرید کروم وجود دارد که از لحاظ قیمت بسیار مناسب هستند و می توانید پوشاک مورد نظر خود را از آن جا تهیه کنید.

نکته قابل توجه این است که این پوشاک از مارک های معروف هستند. از دیگر ویژگی های این مرکز خرید می توان به قیمت مناسب کفش های آن اشاره کرد. کالاهای دیگری که در این فروشگاه به فروش می رسند، شامل عطر و لوازم آرایشی می شود.

آدرس مرکز خرید تجاری کاروم: آنکارا، خیابان چانکایا

ساعت کار مرکز خرید تجاری کاروم: تمام ایام هفته از ۱۰ صبح تا ۲۲ شب

مرکز خرید جپا آنکارا (cepa)

مرکز خرید جپا آنکارا

این مرکز خرید از بزرگ ترین مراکز خرید آنکارا است که در آن کالاهای لوکسی به فروش می رسد و همین طور تنوع کالاها در آن زیاد است. همچنین تعداد زیادی فروشگاه با کالاهای فرانسوی در مرکز خرید جپا آنکارا وجود دارد.

این مرکز خرید در نزدیکی یک دانشگاه قرار گرفته و به همین دلیل تعدادی زیادی از دانشجویان خریدهای خود را در آن انجام می دهند. در این مرکز خرید می توانید مارک های مشهور جهانی را خریداری کنید.

جالب است که بدانید با نشان دادن پاسپورت خود می توانید تخفیف های مناسبی را در این مرکز خرید به دست آورید. در این فروشگاه همچنین چندین رستوران هم برای رفاه خریداران در نظر گرفته شده است. وجود سینما و کافی شاپ هم امکانات مرکز خرید جپا را تکمیل کرده است.

آدرس مرکز خرید جپا آنکارا: آنکارا، روبروبروی دانشگاه Middle East Technical

مرکز خرید تجاری آرمادا

مرکز خرید تجاری آرمادا

این مرکز خرید در سال 2002 افتتاح شده است و ابعادی به اندازه سی هزار متر مربع دارد. مرکز خرید آرمادا در بیست طبقه ساخته شده است. این مرکز خرید در واقع ویژه کودکان ساخته شده و می توانید در آن اجناس مختلفی را برای فرزندانتان خریداری کنید.

امکانات این مرکز خرید شامل سینما، پارکینگ، سالن ورزشی، بخش مخصوص کودک، کافه و … می شود. پارکینگ این مرکز خرید بسیار بزرگ است.

آدرس مرکز خرید تجاری آرمادا: آنکارا، خیابان اسکی، ینی محله، منطقه سگوتزو

ساعت کاری مرکز خرید تجاری آرمادا: تمام ایام هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب

بازار قدیمی آنکارا

بازار قدیمی آنکارا در واقع یکی از بازارهای سنتی این شهر است که برای گردشگران می تواند جالب توجه باشد.

بازار باکیرجیلار چارشیسی

این بازار سنتی هم برای خرید سوغاتی یا فقط گردش در آن انتخاب مناسبی است. در جلوی این بازار سنگ فرش هایی وجود دارند که برای توریست ها قابل توجه است.

در بازار مورد نظر کالاهای مسی به فروش می رسند، به همین دلیل است که اسم بازار یعنی باکیرجیلار به معنی مسگران است. همین طور اجناسی مانند زیورآلات و پوشاک هم قابل خریداری هستند.

اگر بعد از گردش و خرید در بازار باکیرجیلار چارشیسی احساس خستگی کردید، می توانید از رستوران و کافه آن استفاده کنید. شما می توانید انواع غذاهای بین المللی یا ترکی را در رستوران های این بازار تجربه کنید.

آدرس بازار باکیرجیلار چارشیسی: آنکارا، ناحیه بویاجی، خیابان اسکیجی چارشیتی

ساعت کار بازار باکیرجیلار چارشیسی : از ساعت شش صبح تا ۲۳ شب

فصل حراج در آنکارا

زمان حراجی های آنکارا به طور کامل مشخص نیست، اما در زمان حراجی کالاهای فصل قبل به فروش می رسند. با این حال در شهریور ماه گردشگران می توانند با شرکت در جشنواره ها کالاهایی با قیمت مناسب را خریداری نمایند.

اگر می خواهید لباس های زمستانی را با قیمت مناسب خریداری کنید، بهتر است تا اوایل بهار به آنکارا سر بزنید و در جشنواره های بهاره آن شرکت کنید. در ماه آذر تا دی یعنی قبل از کریسمس هم تخفیف های زیادی به خریداران ارائه می شود.

بهترین زمان خرید در آنکارا

به طور کلی بهترین فصل برای سفر به آنکارا در بهار و پاییز است. زیرا در این فصل های سال هوای آنکارا بسیار دلپذیر خواهد بود. با این حال اگر در بهار به آنکارا سفر کنید، می توانید کلاهای متنوع تری را خریداری نمایید. زیرا این فصل اوج حضور گردشگران در این شهر است.

اما باید توجه داشته باشید که در این زمان قیمت هتل ها هم افزایش می یابد. پس اگر می خواهید هزینه سفر به آنکارا کاهش یابد، باید در زمستان به این شهر سفر کنید.

بهترین اوت لت آنکارا

آنکارا اوت لت های زیادی دارد که یکی از بهترین اوت لت های آنکارا، اوت لت Erzincanlilar Giyim است که برای خرید بسیار مناسب می باشد.

اوت لت Erzincanlilar Giyim

 مرکز خرید Erzincanlilar Giyim

در این اوت لت کالاهایی بدون واسطه به فروش می رسند که همین امر موجب شده تا قیمت آن ها مناسب تر باشد و همین طور قیمت آن در مقایسه با سایر مرکز خرید کمتر باشد. کالاهای این مرکز خرید شامل جواهرات، پوشاک، وسایل تزئینی، کیف و … می شوند.

از ویژگی های این مرکز خرید می توان به پارکینگ آن اشاره کرد. همچنین اتوبوس هایی در جلوی فروشگاه های آن وجود دارند که می توانید برای رفت و آمد استفاده کنید.

آدرس اوت لت Erzincanlilar Giyim: آنکارا، چانکایا، عزیزیه، اوت لت

ساعت کاری اوت لت Erzincanlilar Giyim: همه روزه از ساعت ده صبح تا ۲۲ شب

فروشگاه ایرانی در آنکارا

در این شهر چندین فروشگاه ایرانی هم وجود دارد که دلیل آن وجود ایرانیانی است که در آنکارا زندگی می کنند. از جمله این فروشگاه ها می توان به فروشگاه مواد غذایی تیمومارکت اشاره کرد.

مراکز خرید ارزان آنکارا

مرکز خرید Mudo

مرکز خرید مودو از مراکز خرید ارزان در سطح شهر است که در 2 طبقه ساخته شده است. در یک طبقه اجناس ویژه آقایان به فروش می رسد و طبقه ای دیگر مخصوص برندهای مشهور جهان است. در این مرکز خرید شما می توانید، کالاهایی با قیمت مناسب را خریداری کنید.

آدرس مرکز خرید Mudo: آنکارا، Tandoğan MUDO Outlet Mebusevleri Mah، مرکز خرید مودو

ساعت کاری مرکز خرید Mudo: تمام ایام هفته از ده صبح تا 22 شب

مرکز خرید کیزیلای آنکارا

مرکز خرید کیزیلای آنکارا

این مرکز خرید در یکی از نقاط شلوغ شهر قرار گرفته و بیشتر خیابان ها به آن دسترسی دارند، در نتیجه خریداران می توانند به راحتی به این مرکز خرید دسترسی پیدا کنند.

کالاهایی که در این فروشگاه به فروش می رسند، بسیار متنوع هستند و می توانید خریدی جذاب را در آن تجربه کنید. اما اگر به جاهای شلوغ علاقه ندارید، مرکز خرید کیزیلای آنکارا برای شما مناسب نخواهد بود. با این حال به دلیل اینکه وسایل حمل و نقل عمومی به این مکان دسترسی دارند، انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

آدرس مرکز خرید کیزیلای آنکارا: آنکارا، میدان کیزیلای

ساعت کاری مرکز خرید کیزیلای آنکارا: تمام ایام هفته از ساعت ده صبح تا ۲۲ شب

مرکز خرید اوپتیموم آنکارا

مرکز خرید اوپتیوم آنکارا

قیمت مناسب و کیفیت بالای این محصولات باعث شده تا خریداران زیادی به این مرکز خرید مراجعه کنند. همچنین امکان خرید اجناسی مانند زارا و برند H&M هم در این مرکز خرید وجود دارد. از آن جا که بخش مخصوصی برای کودکان در نظر گرفته شده می توانید، فرزندان خود را در این بخش گذاشته و به خرید بروید.

 آدرس مرکز خرید اوپتیموم آنکارا: آنکارا، اتیمسگات

ساعت کاری مرکز خرید اوپتیموم آنکارا: همه روزه از ساعت ده صبح تا ۲۲ شب

بهترین مرکز خرید آنکارا

مراکز خرید متنوعی در آنکارا وجود دارند. اما آنکامال بهترین آن ها محسوب می شود.

آنکامال

آنکامال

مرکز خرید مورد نظر در ابتدا به اسم میگروس شناخته می شده است. سپس شهرت بالای آن در بین خریداران باعث شد، تا وسعت آن افزایش یابد و اسم آن به مرکز خرید آنکامال (ANKAmall) تغییر یافت.

این مرکز خرید ابعادی به اندازه 120 هزار متر مربع دارد و در حدود 330 مغازه مختلف در آن فعالیت می کنند. امکانات مختلف این مرکز خرید شامل رستوران، زمین بازی کودکان، پارکینگ و کافه می شود.

نکته ویژه درباره این مرکز خرید این است که مارک های معروف توسط این مرکز خرید به ترکیه وارد می شوند، در نتیجه شما می توانید هر مارکی را در اینجا خریداری کنید. از جمله این مارک ها می توان به اسپنسر، مانگو و کوچ تاش اشاره کرد.

 آدرس مرکز خرید آنکامال: آنکارا، آکوپرو، جاده کونیا دولت، بلوار مولانا

 ساعت کاری مرکز خرید آنکامال: هر روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب

مرکز خرید کنت‌پارک (kentpark)

 مرکز خرید کنت‌پارک

در این مرکز خرید شما می توانید انواع وسایل مورد نیاز خود را خریداری نمایید. از جمله کالاهایی که در مرکز خرید کنت پارک ارائه می شود، می توان به پوشاک مردانه و زنانه، زیرآلات، کفش و وسایل الکترونیکی اشاره کرد. این مرکز خرید در شش طبقه ساخته شده است.

 آدرس مرکز خرید کنت‌پارک: آنکارا، منطقه مصطفی کمال، چانکایا

 ساعت کاری مرکز خرید کنت‌پارک: ۱۰ صبح تا ۲۲ شب

مرکز خرید آلیش وریش (Alisveris)

مرکز خرید آلیش وریش کالاهایی با قیمت بسیار مناسب را در اختیار خریداران قرار می دهد. همین طور برای رفاه حال مشتریان چندین رستوران در مرکز خرید آلیش وریش وجود دارد که می توانند غذاهای خود را در آن جا میل کنند.

 آدرس مرکز خرید آلیش وریش: آنکارا، محله آکوپورا

 ساعت کاری مرکز خرید آلیش وریش: تمام ایام هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب

قدیمی‌ترین بازار آنکارا کدام است؟

بازار چیکریچیلر

بهترین زمان خرید در آنکارا چه زمانی است؟

به طور کلی زمانی که حراجی در آنکارا برگزار می شود بهترین زمان برای سفر به این شهر است و از نظر آب و هوا بهترین زمان فصل بهار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *