لیست کامل بهترین اتاق های فرار تهران

اتاق فرار
ایران گردی, تهران

فهرست مطالب

یکی از تفریحات بسیار جالبی که در ایران برای جوانان فراهم شده است اتاق فرار یا همان اسکیپ روم است. تعداد زیادی از این اتاق ها در تهران وجود دارند. بنابرین در این مطلب قصد داریم تا لیست کامل بهترین اتاق های فرار تهران را به شما معرفی کنیم. پس با مجله گردشگری یابکس همراه باشید. برای خرید بلیط هواپیما تهران به پنل رزرواسیون یابکس مراجعه کنید

اتاق فرار چیست؟

اتاق فرار یک بازی محبوب است که می تواند توسط چندین شرکت کننده انجام شود. شرکت کنندگان در یک مکان بسته که می تواند قلعه، کشتی دزدان دریایی، هرم مصر، زندان و … باشد قرار می گیرند و در اتاق به روی آن ها قفل می شود، در این هنگام آن ها باید با یکدیگر همکاری کنند تا بتوانند با حل معماهای مختلفی که برای آن ها تدارک دیده شده است در زمانی محدود موفق به فرار از اتاق بشوند.

برای حل معماهای اتاق نیاز نیست تا خیلی باهوش باشید، فقط باید از دقت و سرعت کافی برخوردار باشید، همچنین بتوانید با اعضای گروه خود به خوبی تبادل اطلاعات کنید. هم اکنون اتاق های فرار زیادی در استان تهران وجود دارند که در ادامه به معرفی اتاق های هر منطقه از تهران می پردازیم.

تاریخچه اتاق فرار

این بازی تنها چندین سال است که در ایران انجام می شود. تاریخچه این بازی مربوط به زمان های بسیار دور می شود. در گذشته مخصوصا در یونان باستان دخمه ای افسانه ای وجود داشته که در آن هیولاهای مختلفی زندگی می کرده اند و حامی شهر وظیفه داشته تا با ورود به این دخمه هیولای درون آن را از بین ببرد، سپس به دنیای خود بازگردد.

این افسانه های باستانی در واقع تمایل انسان برای پیدا کردن جواب سوالات خود و مقابله با ترس را نشان می دهد. هم اکنون هم به یاد افسانه ها هزارتویی در بعضی از کشورها وجود دارد که هر سال جشنی در این باره برگزار می شود.

بهترین اتاق فرارهای تهران

این بازی برای افراد با گروه سنی هجده تا نود سال مناسب است اما اگر فردی بالای 14 سال داشته باشد هم می تواند با پر کردن یک فرم رضایت از طرف والدین خود و همین طور با داشتن کپی کارت ملی  والدین در آن ها شرکت کند. البته باید حتما یک فرد بالاتر از هجده سال در گروه آن ها باشد.

بهترین اتاق های فرار شمال تهران

 • مجموعه اتاق فرار اسکیپ روم دات‌آی‌آر
 • مجموعه اتاق فرار دالون
 • مجموعه اتاق فرار دژاوو
 • مجموعه اتاق فرار مرکز بازی‌های فکری
 • مجموعه اتاق فرار نکست اسکیپ روم
 • مجموعه اتاق فرار اسپیرال
 • مجموعه اتاق فرار اسکیپ رود

بهترین اتاق های فرار مرکز تهران

 • مجموعه اتاق فرار اسکیپ هوم
 • مجموعه اتاق فرار اسکیپ رود
 • مجموعه اتاق فرار اسکیپ روم دات‌آی‌آر
 • مجموعه اتاق فرار گریت اسکیپ

بهترین اتاق های فرار شرق تهران

 • مجموعه اسکیپ رومیست
 • مجموعه اتاق فرار اینفینیتی
 • مجموعه اتاق فرار اسکیپ مستر
 • مجموعه اتاق فرار وست روم
 • مجموعه امگا اسکیپ روم
 • مجموعه اتاق فرار دیم اسکیپ

بهترین اتاق های فرار غرب تهران

 • مجموعه اتاق فرار اسکیپ روم دات‌آی‌آر
 • مجموعه اتاق فرار اسکیپ کیوب
 • مجموعه اتاق فرار انیگما
 • مجموعه اتاق فرار اسپیرال
 • مجموعه اتاق فرار اسکیپ می
 • مجموعه اتاق فرار وست روم
 • مجموعه اتاق فرار دژاوو
 • مجموعه اتاق فرار بوم اسکیپ

بهترین اتاق فرارهای جنوب تهران

مجموعه اتاق فرار تهرومز

مجموعه اتاق فرار دات‌آی‌آر

اسکیپ روم دات آی آر در سال 94 تاسیس شده است. این مجموعه بزرگ ترین اتاق فرار در نوع خود به شمار می رود و در چند شهر ایران مانند اصفهان، تهران، کرج و اهواز فعالیت می کند. در دات آی آر می توانید سه بازی محیطی، یک اسکیپ باکس، شش بازی کلاسیک و سه اتاق فرار آنلاین را امتحان کنید.

آدرس مجموعه اتاق فرار دات‌آی‌آر: تهران، خیابان مطهری، کوچه شهید یوسفیان، بن ‌بست شکوه، پلاک شش، واحد سه

اتاق فرار کابوس

اتاق فرار کابوس

ژانر این بازی در حالت ترسناک در نظر گرفته شده و درجه سختی آن هشتاد و پنج درصد است. مغز متفکر بازی حالتی را در نظر گرفته که در آن اشخاص به خوبی با ترس های خود رو به رو شوند.

اگر قصد شرکت در این بازی را دارید، بهتر است تا آمادگی مقابله با یک هیجان خالص را داشته باشید. در نظر داشته باشید که هنگام انجام این بازی پوشیدن لباس های راحت بهتر است.

زمان انجام بازی یک ساعت و هزینه بازی اتاق فرار کابوس برای هر نفر 110 هزار تومان است. در هر گروه هم به تعداد 4 تا 7 نفر می توانند بازی کنند.

آدرس اتاق فرار کابوس: تهران، بزرگراه حقانی، بعد از دیدار شمالی، پلاک 31

اتاق فرار احضار

اتاق فرار احضار

یکی از بهترین اتاق های فرار تهران اتاق فرار احضار است. این بازی هم توسط مجموعه اسکیپ روم دات آی آر طراحی شده است. اتاق مورد نظر بازی ساده ای دارد و برای کسانی که اولین بار است اتاق های فرار را تجربه می کنند مورد مناسبی خواهد بود.

ساعت کاری اتاق فرار احضار: از شنبه الی چهارشنبه ساعت 12 و نیم تا 11 شب و پنجشنبه ها از 10:45 صبح تا 11 شب است.

این بازی یک ساعت طول می کشد و تعداد شرکت کنندگان آن از 4 تا 6 نفر هستند. هزینه بازی اتاق فرار احضار برای هر نفر 105 هزار تومان است.

آدرس اتاق فرار احضار: تهران، بزرگراه حقانی، بعد از دیدار شمالی، پلاک 31

اتاق فرار طاعون

اتاق فرار طاعون

اتاق فرار طاعون از دیگر اتاق های فرار تهران است که ژانر آن در حالت هیجان انگیز و ترسناک طراحی شده است. در این بازی باید معماهای بسیار جالبی را حل کنید. کسانی که دچار مشکلات تنفسی مخصوصا آسم هستند، حتما باید به بازی گردان اطلاع دهند.

ساعت کاری اتاق فرار طاعون: شنبه الی چهارشنبه از 1 ظهر تا یازده و نیم شب و پنجشنبه ها و جمعه ها از 11:15 صبح تا یازده و نیم شب است. زمان این بازی یک ساعت است و چهار تا شش نفر در آن بازی می کنند. هزینه اتاق فرار طاعون 95 هزار تومان است.

آدرس اتاق فرار طاعون: تهران، بزرگراه حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، بعد از دیدار شمالی، پلاک 31

اتاق فرار شب سیزدهم

این بازی درجه سختی به اندازه هفتاد و پنج درصد دارد. از نکات ویژه اتاق فرار شب 13 ام دکوراسیون جالب توجه آن است. برای شرکت در این بازی هم پوشیدن لباس های راحت توصیه می شود. همین طور اگر بیماری تنفسی مانند آسم دارید، حتما باید به بازی گردان اطلاع دهید.

ساعت کاری اتاق فرار شب سیزدهم: شنبه الی چهارشنبه از 12 و نیم ظهر تا یازده شب و پنجشنبه ها و جمعه ها از 11:15  تا 11 و نیم شب است.

زمان انجام این بازی یک ساعت و هزینه بازی اتاق فرار شب سیزدهم برای هر نفر 110 هزار تومان است. در هر گروه 4 تا 7 نفر می توانند قرار گیرند.

آدرس اتاق فرار شب سیزدهم: تهران، بزرگراه حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، بعد از دیدار شمالی، پلاک 31

اتاق فرار آرماگدون

اتاق فرار آرماگدون

این بازی ژانری ترسناک دارد و از بهترین اتاق های فرار تهران به شمار می رود. اتاق فرار آرماگدون برای کسانی مناسب است که قبلا چندین بار تجربه بازی در اسکیپ روم را داشته باشند. فضای اتاق یک کارگاه قدیمی و پر از زامبی است. در این بازی جنب و جوش زیادی در جریان است، پس در نتیجه باید لباس راحتی بپوشید.

ساعت فعالیت اتاق فرار آرماگدون: شنبه الی چهارشنبه از 12:45  ظهر الی ده و ربع شب و پنجشنبه و جمعه از 10:45 صبح تا ده و نیم شب است. زمان انجام بازی 75 دقیقه است. هزینه بازی اتاق فرار آرماگدون 140 هزار تومان است.

آدرس اتاق فرار آرماگدون: تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه ‌نظری، کوچه مظفری، پلاک 23

اتاق فرار کمپ آلفا

اتاق فرار کمپ آلفا

از دیگر اتاق های فرار تهران اسکیپ روم کمپ آلفا است. ژانر این بازی هم هیجان انگیز است و درجه سختی بالایی دارد. زمان این بازی نود دقیقه است و 4 تا 7 نفر می توانند در این بازی شرکت کنند.

ساعت کاری اتاق فرار کمپ آلفا: شنبه تا الی چهارشنبه از 1:15 ظهر تا 10:45 دقیقه شب و پنجشنبه ها و جمعه ها از ساعت 10:45 صبح تا ده و نیم شب است. هزینه اتاق فرار کمپ آلفا برای هر نفر 130 هزار تومان است.

آدرس اتاق فرار کمپ آلفا: میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه ‌نظری، کوچه مظفری، پلاک 23

اتاق فرار شبح بازارچه

اتاق فرار شبح بازار

این اتاق فرار هم به سبک تئاتر تعاملی طراحی شده است. داستان این بازی از این قرار است که گروهی به هدف سرقت چند کالا وارد یک بازار متروک می شوند. مردم این محل بر این باورند که در این مکان اشباح وجود دارند.

ساعت کاری اتاق فرار شبح بازارچه: شنبه الی چهارشنبه از یک و ربع ظهر تا ساعت 10:45 شب و پنجشنبه ها و جمعه ها از ساعت یازده و نیم صبح تا 10:45 شب است. زمان انجام این بازی نود دقیقه است و 4 تا 7 نفر در هر گروه بازی می کنند. هزینه بازی اتاق فرار شبح بازارچه برای هر نفر 130 هزار تومان است.

آدرس اتاق فرار شبح بازارچه: تهران، میدان کاج، بلوار سعادت آباد، خیابان عبقری، کوچه دوم جنوبی، بوستان شقایق، ساختمان آجری قرمز، مجموعه Game Republic

اتاق فرار شام آخر

اتاق بازی شام آخر

این بازی کلاسیک دارای سبک ترسناکی است که درجه سختی بالایی دارد. اگر علاقه به فضاهای ترسناک و دلهره آور دارید، می توانید این بازی را امتحان کنید.

ساعت کاری اتاق فرار شام اخر: شنبه الی چهارشنبه از 2 ظهر تا ده شب و پنجشنبه ها از یازده صبح تا یازده شب است. زمان انجام بازی هفتاد دقیقه است و در هر گروه می توانند چهار تا شش نفر شرکت کنند.

هزینه بازی اتاق فرار شام آخر برای هر نفر 80 هزار تومان است.

آدرس اتاق فرار شام آخر: بلوار آفریقا (جردن)، ضلع شمال شرقی تقاطع با خیابان ظفر، ساختمان شماره ۹۳، طبقه 5 ام

اتاق فرار سرقت

اتاق فرار سرقت از جمله اتاق های فرار تهران است که داستان آن به صورت کارآگاهی طراحی شده است. شرکت در این بازی به مبتدیان توصیه می شود. هزینه بازی اتاق فرار سرقت 70 هزار تومان است.

زمان فعالیت اتاق فرار سرقت: پنجشنبه و جمعه ها از ساعت دوازده ظهر تا شش عصر است. زمان انجام این بازی یک ساعت است و در هر گروه تعداد 2 تا 5 نفر می توانند بازی کنند.

آدرس اتاق فرار سرقت: تهران، بلوار آفریقا، خیابان ظفر، ساختمان شماره ۹۳، طبقه 5 ام

اتاق فرار طهران ۱۳۴۶

اتاق فرار تهران 1346

این بازی کلاسیک است و ژانر جنایی دارد و درجه سختی آن بالا است. زمان بازی مربوط به سال های 1346 می شود. بازی اتاق فرار طهران مخصوصا برای کسانی مناسب است که علاقمند به حل معماهای سخت هستند.

زمان انجام این بازی هفتاد و پنج دقیقه است و در هر بازی 4 تا 7 نفر شرکت می کنند. هزینه بازی اتاق فرار طهران 1346 برای هر نفر هشتاد هزار تومان است.

آدرس اتاق فرار طهران 1346: تهران، خیابان نوفل لوشاتو، بن‌بست مسعود سعد، پردیس علم و فناوری

اتاق فرار میراث لاله

این بازی که از دیگر اتاق های فرار تهران است، درجه سختی تقریبا بالایی دارد. محیط این بازی شبیه به شکار گنج است و حالت معمایی دارد. بازی مورد نظر 2 تا 3 ساعت به طول می انجامد. محل انجام بازی در پارک لاله است و چند گروه با یکدیگر در سر پیدا کردن کتیبه گمشده رقابت می کنند.

به تعداد 5 تا 21 نفر می توانند در هر بازی شرکت کنند. هزینه اتاق فرار میراث لاله برای هر نفر 50 هزار تومان است.

آدرس اتاق فرار میراث لاله: تهران، پارک لاله

اتاق فرار پازل پارتی

اتاق فرار پازل پارتی

این اتاق هم توسط گروه اتاق فرار دات آی آر طراحی شده است. نحوه این بازی به این صورت است که در هر اتاقی که دوست داشته باشید می توانید بازی را انجام دهید. فقط از چند هفته قبل باید به مجموعه اطلاع دهید. در این بازی شما به همراه کسی که قرار است مهمانی غافلگیر کننده برای آن تدارک ببینید، وارد یک بازی معمایی خواهید شد.

اتاق های فرار آنلاین

اتاق های فرار آنلاین

این اسکیپ روم ها از دیگر اتاق های تهران هستند که باید در آن ها به حل معماهای مختلف بپردازید و گاهی نیاز به استفاده از اینترنت هم خواهید داشت. در حین بازی به چندین قفل برخورد می کنید که باید آن ها را باز کنید و اطلاعاتی که در این خصوص به دست می آورید، در سایر مراحل بازی به شما کمک خواهد کرد.

برای حل کردن این بازی ها اطلاعات در قالب متن، تصویر و .. در اختیار شما قرار می گیرند. هنگامی که پاسخ درستی بدهید، قفل برای شما باز خواهد شد. توجه به این نکته ضروری است که حتما باید حداقل یک نفر را برای کار کردن روی معماها در کنار خود داشته باشید.

گروه های یک 1 تا 4 نفره برای این بازی می توانند تشکیل شوند.

 اسکیپ باکس ویروس

بازی مورد نظر شما به حالت رومیزی است. در این بازی می توانید اتاق فرار را به صورت خانه، کافه یا … انتخاب کنید. یک تا شش نفر می توانند در این بازی شرکت کنند. زمان انجام این بازی هفتاد و پنج دقیقه است.

همین طور یک APP برای این بازی در نظر گرفته شده که شما را در طی مسیر کمک می کند. قیمت این بازی 179 هزار تومان است.

آدرس اسکیپ باکس: تهران، شعبه سعادت آباد یا حقانی.

مجموعه اتاق فرار انیگما

این بازی از دیگر اتاق های فرار تهران است که در برج میلاد برگزار می شود. ژانر بازی مورد نظر ترسناک و هیجان انگیز است. در واقع این مجموعه چندین بازی مختلف دارد که همه آن برای گروه سنی 15 سال به بالا هستند.

داستان تعدادی از این بازی ها به این صورت است که دست و پای شرکت کنندگان بسته می شود یا گاهی مجبور به حرکت در تاریکی خواهید بود.

آدرس مجموعه اتاق فرار انیگما: تهران، برج ميلاد، گذرگاه ميلاد

اتاق فرار جنگ

اتاق فرار جنگ

این بازی نیز در حالت معمایی طراحی شده و درجه سختی بالایی دارد. در این بازی مجبور به یک مبارزه تمام عیار می شوید پس باید خودتان را کاملا آماده کنید.

ساعت کاری اتاق فرار جنگ: تمام هفته از ساعت دوازده ظهر تا نه شب و زمان آن یک ساعت است. تعداد افراد شرکت کننده در این بازی می توانند 4 تا 7 نفر باشند.

اتاق فرار تسخیر

ژانر بازی در حالت ترسناک است و در حین حل کردن معماهای گوناگون ترس های مختلفی هم به سراغ شما می آید! ساعت کاری اتاق فرار تسخیر: تمام روزهای هفته از 12:45 الی نه و نیم شب و زمان بازی هفتاد و پنج دقیقه است. تعداد کسانی که می توانند در این بازی شرکت کنند، چهار تا شش نفر هستند. هزینه بازی اتاق فرار تسخیر تقریبا 90 هزار تومان است.

اتاق فرار روانی

این اتاق، که از جمله اتاق های فرار تهران است، در مجموعه آنگیما قرار گرفته است و درجه ترس آن بالا است. ساعت کاری اتاق فرار روانی: تمام ایام هفته از ساعت 12:30 الی 9:30 شب و زمان انجام آن یک ساعت است.

کلیه افرادی که می توانند در این بازی شرکت کنند، شامل چهار تا شش نفر می شوند. هزینه این اتاق بازی تقریبا 85 هزار تومان است.

اتاق فرار قتل مرموز

اسکیپ روم مورد نظر، بازی معمایی را برای شما فراهم می کند و درجه سختی آن شصت درصد است. این اتاق برای کسانی که اولین بار است اتاق های فرار را تجربه می کنند، انتخاب مناسبی خواهد بود.

زمان فعالیت اتاق قتل مرموز: تمامی ایام هفته از 12:30 ظهر تا 9:30 شب و زمان آن یک ساعت است. هزینه بازی اتاق فرار قتل مرموز تقریبا 50 هزار تومان است و به تعداد 4 تا 6 نفر می توانند در هر گروه بازی کنند.

اتاق فرار کلبه وحشت

این اتاق فرار که از جمله اتاق های فرار تهران است، باعث می شود تا فضایی ترسناک را تجربه کنید. ساعت کاری اتاق فرار کلبه وحشت از 12 ظهر تا 9 شب است و زمان هر بازی یک ساعت است و تعداد افراد یک گروه می تواند از 4 تا 6 نفر باشد. هزینه بازی اتاق فرار کلبه وحشت تقریبا 60 هزار تومان است.

اتاق فرار رویا

در این اتاق، تقریبا نیاز به فعالیت بدنی دارید و ژانر داستان هیجان انگیز است و شما قهرمان داستان خود خواهید بود. دکوراسیون اتاق فرار رویا به گونه ویژه ای است و دیوارها شکل متفاوتی دارند. همین طور در طول این بازی، یک کلاه روی سر شما قرار خواهد گرفت.

زمان کاری اتاق فرار رویا: تمامی ایام هفته از 12:30 ظهر الی 9:30 شب و زمان انجام بازی یک ساعت است. تعداد افرادی که می توانند در این بازی شرکت کنند 4 تا 6 نفر هستند. هزینه بازی تقریبا 70 هزار تومان است.

اتاق فرار صوتی نوار ممنوعه

این اتاق فرار به صورت مجازی و رایگان است. مجموعه انیگما هر هفته بخشی را پخش می کند که شما می توانید آن را روی وب سایت آن تماشا کنید و معماهای آن را حل نمایید.

برای حل کردن این معماها با خود کاغذ و قلم داشته باشید، تا بتوانید اطلاعاتی که در طول بازی کسب می کنید را یادداشت نمایید. همین طور برای وارد شدن به هر قسمت بازی، باید رمزی که در قسمت های قبل به دست آورده اید را وارد نمایید.

مجموعه اتاق فرار مرکز بازی ‌های فکری

این مجموعه از جمله بزرگ ترین اسکیپ روم ها در خاورمیانه به شمار می رود که در آن شش اتاق مختلف وجود دارند.

آدرس مجموعه اتاق فرار مرکز بازی ‌های فکری: تهران، میدان تجریش، خیابان غلام جعفری، پلاک ۳۵، طبقه بالای هایپرمی

اتاق فرار جنون زندان

اتاق فرار جنون زندان

این بازی، درجه سختی بالایی دارد و میزان هیجان آن هم بالا است. بازی اتاق فرار جنون زندان مربوط به قاتلی می شود که شما توسط آن گروگان گرفته می شوید. قاتل شما را در یک زیرزمین زندانی می کند و سپس یک ساعت وقت دارید که از دست او فرار کنید.

زمان فعالیت اتاق فرار جنون زندان: تمامی ایام هفته از ساعت 2:30 ظهر تا 11:30 شب و زمان انجام بازی 60 دقیقه است. تعداد افرادی که در هر گروه بازی می کنند، می توانند از 3 تا 6 نفر باشند. هزینه بازی اتاق فرار جنون زندان برای هر نفر 90 هزار تومان است.

اتاق فرار دور دنیا در ۶۰ دقیقه

ژانر بازی این اتاق، معمایی و ماجراجویانه است. زمان در این اتاق در سال 1373 متوقف شده است. این زمان مربوط به سالی است که نویسنده بزرگ ژول ورن کتاب دور دنیا در 80 روز را نوشت. در اتاق فرار دور دنیا شما یک ساعت فرصت دارید که چمدان مسافر دور دنیا را پر کنید.

زمان فعالیت اتاق فرار دور دنیا: تمامی ایام هفته از ساعت 2 ظهر تا 11 شب و زمان انجام بازی یک ساعت است. تعداد افرادی که در این بازی می توانند شرکت کنند 3 تا 6 نفر خواهند بود. هزینه اتاق فرار دور دنیا 60 دقیقه برای هر نفر 90 هزار تومان است.

اتاق فرار گمشدگان

اتاق فرار گمشدگان

اتاق فرار مورد نظر از دیگر اتاق های فرار تهران است که داستان بازی هیجان انگیز و دلهره آور است. در این بازی، شما در یک جزیره سقوط خواهید کرد و یک ساعت فرصت دارید تا قبل از اینکه جزیره توسط بمب نابود شود از آن فرار کنید.

زمان فعالیت اتاق فرار گمشدگان: تمامی ایام هفته از ساعت 2:30 ظهر تا 11:30 شب و زمان انجام بازی یک ساعت است. هزینه بازی اتاق فرار گمشدگان برای هر نفر تقریبا 90 هزار تومان است.

اتاق فرار مالیخولیا

درجه سختی این بازی بسیار بالا است. شرکت کنندگان در اتاق فرار مالیخولیا در ذهن خود گیر می کنند و اسیر رویاهای خود می شوند. در این بازی باید موفق شوید تا تعادل را به دست آورید.

ساعت فعالیت اتاق فرار مالیخولیا: تمامی ایام هفته از ساعت 2 ظهر تا 11 شب است و زمان انجام هر بازی 60 دقیقه است. تعداد افرادی که در این بازی شرکت می کنند 3 تا 6 نفر است. هزینه بازی اتاق فرار مالیخولیا برای هر نفر 90 هزار تومان است.

اتاق فرار موزه

درجه سختی این بازی هم بالا است و می توانید هیجان مناسبی را در طول داستان تجربه کنید. در این بازی شما در داخل یک اتاق در موزه خواهید بود و باید الماسی که در آن قرار دارد را بدزدید.

ساعت کاری اتاق فرار موزه: تمامی ایام هفته از ساعت 2:30 دقیقه تا 11:30 شب و مدت زمان انجام آن یک ساعت است. برای انجام این بازی 3 تا 6 نفر مورد نیاز است. هزینه انجام بازی موزه 90 هزار تومان است.

اتاق فرار هفت

این اسکیپ روم از جمله اتاق های فرار تهران است که درجه سختی بالایی دارد. در این بازی باید در مقابل هفت گناه کبیره مقابله کنید، تا بتوانید با روح پاک از اتاق فرار کنید.

ساعت کاری اتاق فرار هفت: تمامی ایام هفته از ساعت 2 ظهر تا 11 شب و زمان انجام بازی یک ساعت است. تعداد شرکت کنندگان این بازی می توانند 3 تا 6 نفر باشند. هزینه بازی اتاق فرار هفت برای هر نفر تقریبا 90 هزار تومان است.

مجموعه اتاق فرار اسکیپ می

این مجموعه اتاق های فرار، توسط گروهی از دانش آموختگان دانشگاه علامه تهران درست شده است. این مجموعه فعلا سه شعبه در تهران، نمک آبرود و چالوس دارد. آدرس مجموعه اتاق فرار اسکیپ می: تهران، تقاطع بزرگراه حکیم و بزرگراه ستاری، مجتمع تجاری کورش، طبقه دوم

اتاق فرار از زندان

درجه سختی این بازی چندان بالا نیست، پس برای تازه کاران مناسب خواهد بود. در این بازی شما در اتاقی زندانی هستید و در انتظار اعدام به سر می برید. قبل از اینکه زمان شما به پایان برسد، باید از این زندان فرار کنید.

زمان فعالیت اتاق فرار از زندان: شنبه الی سه شنبه از ساعت 12:30 ظهر تا ساعت 8 شب و چهارشنبه الی جمعه تا ساعت 9:15 شب است. زمان انجام بازی یک ساعت است و تعداد افراد هر گروه می توانند از 4 تا 6 نفر باشند. هزینه انجام این بازی برای هر نفر 130 هزار تومان است.

اتاق فرار سرقت از بانک

اتاق فرار سرقت از بانک

این اتاق که از جمله اتاق های فرار تهران است، درجه سختی نسبتا بالایی دارد. در این بازی، شرکت کنندگان نقش سارقانی را دارند که قرار است پول های پنهان شده در بانک را به سرقت ببرند.

در ابتدای ورود به اتاق یک آژیر خطر روشن می شود و اگر در عرض 15 دقیقه آن را خاموش نکنید، پلیس شما را دستگیر خواهید کرد. بعد از این به مدت 45 دقیقه دیگر برای پیدا کردن پول ها فرصت دارید.

ساعت کاری اتاق فرار سرقت از بانک: از شنبه تا سه شنبه ساعت 12:30 ظهر تا 8 شب و چهارشنبه الی جمعه ها از ساعت 12:30 ظهر تا 9:15 شب است. زمان انجام هر بازی یک ساعت است و 4 تا 6 نفر می توانند در هر گروه باشند. هزینه بازی اتاق فرار سرقت از بانک تقریبا 130 هزار تومان است.

اتاق فرار معمای تسلا

این اتاق، همان طور که از نام آن مشخص است مربوط به دانشمندی به نام تسلا می شود. تعدادی چراغ در محیط بازی وجود دارند که بعد از هر معما یک چراغ روشن می شود و در صورتی که تمام چراغ ها روشن شود، می توانید از اتاق فرار کنید.

ساعت کاری اتاق فرار معمای تسلا: شنبه تا چهارشنبه از 12:15 ظهر تا ساعت 7:45 شب و از چهارشنبه تا جمعه تا ساعت 9 شب است. زمان هر بازی یک ساعت است و تعداد 4 تا 7 نفر می توانند در آن شرکت کنند. هزینه بازی اتاق فرار معمای تسلا برای هر نفر 130 هزار تومان است.

اتاق فرار فریتز هابر

درجه سختی بازی مورد نظر 85 درصد است و یکی از بازی های دشوار این مجموعه محسوب می شود. در این اسکیپ روم شرکت کنندگان باید بمب شیمیایی هابر را پیدا کنند. هزینه بازی اتاق فرار فریتز هابر برای هر نفر 130 هزار تومان است.

اتاق فرار متل بوداپست

درجه سختی این بازی 75 درصد است و در ابتدا شرکت کنندگان در یک اتاق در هتل زندانی می شوند و باید رمز و کارت خروج را پیدا کنند. ساعت کاری اتاق فرار متل بوداپست: شنبه الی سه شنبه از ساعت 12 ظهر تا 7:45 شب و چهارشنبه و جمعه ها از ساعت 12:15 تا 9 شب است. زمان انجام این بازی 65 دقیقه است. هزینه اتاق فرار متل بوداپست برای هر نفر 130 هزار تومان است.

مجموعه اتاق فرار اسکیپ کیوب

این مجموعه در سعات آباد قرار دارد و شامل دو بازی مختلف می شود.

آدرس دفتر اصلی: تهران، سعادت آباد، خیابان کوهستان، اپال مال، طبقه هشت

اتاق فرار OCEAN’S SIX

این اتاق فرار از جمله اتاق های فرار اسکیپ کیوب است که از سری این فیلم ها ساخته شده است. ژانر داستان سبکی هیجان انگیز دارد و بازی در یک مربع طراحی شده است.

ساعت کاری اتاق فرار OCEAN’S SIX: تمامی ایام هفته از ساعت 11 صبح تا 10:15 شب و زمان انجام آن 70 دقیقه است. شرکت کنندگان این بازی می توانند به تعداد 3 تا 8 نفر باشند.

اتاق فرار گیزموندو (GIZMONDO)

این اتاق فرار از جمله اتاق های فرار تهران است. داستان این بازی براساس یک داستان واقعی در آمریکا است. در این بازی شرکت کنندگان پلیس هایی هستند که به صحنه جرم می روند و مسئولیت دستگیری یک باند کلاهبرداری را به عهده دارند.

ساعت کاری اتاق فرار گیزموندو: تمامی ایام هفته از 11 صبح تا 11 شب و زمان انجام بازی دو ساعت است. تعداد شرکت کنندگان این بازی می توانند 4 تا 8 نفر باشد.

مجموعه اتاق فرار اسپیرال

این مجموعه در سال 98 در تهران تاسیس شد و بازی های آن حالت سریالی دارند. تفاوت این اتاق فرار با دیگر اتاق های فرار در استفاده از پارامترهای الکترونیکی و دیجیتالی است.

آدرس مجموعه اتاق فرار اسپیرال: تهران، خیابان الهیه، پلاک ۹ طبقه سه

اتاق فرار پنهان شده در سایه

ژانر این بازی هیجان انگیز و ترسناک است و درجه سختی زیادی دارد. هزینه انجام بازی اتاق فرار پنهان شده در سایه برای هر نفر 100 هزار تومان است.

ساعت کاری مجموعه اتاق فرار اسپیرال: تمامی ایام هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت 5 عصر تا 11 شب و پنجشنبه ها و جمعه ها از ساعت 3 ظهر تا 11 شب است. زمان انجام بازی یک ساعت و نیم است و تعداد 4 تا 7 نفر می توانند در این بازی شرکت کنند.

آدرس بازی اتاق فرار پنهان شده در سایه: میدان تجریش، ابتدای خیابان شهید دربندی، کانون فرهنگی رضوان، طبقه سوم

اتاق فرار قرارداد

اتاق فرار قرارداد

این بازی هم سبک ترسناکی دارد اما درجه سختی آن چندان بالا نیست. در این بازی پارامتری به نام درجه هوشیاری وجود دارد که بعد از چندین اتفاق با آن روبه رو خواهید شد. پیش از اینکه با این المان دچار مشکل شوید، باید از این مرحله عبور کنید.

ساعت کاری اتاق فرار قرارداد: تمامی ایام هفته از ساعت 3 بعدازظهر تا 11 شب و زمان انجام آن هفتاد دقیقه است. به تعداد 4 تا 6 نفر می توانند در این بازی شرکت کنند.

آدرس: سیمون بولیوار، خیابان معین، کوچه کوهسار ۱۲ شرقی، پلاک 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *